Autor Zpráva
Jules
Profil
Potřeboval bych, aby když mi někdona server pošle mail tak se kouknout php scriptem od koho je a podle toho se zařídit. Informace jak se zařídit y byly uložený v databázi prostě když je to tahle adresa rozešli to tomu tomu a tomu. ten ten a ten by byly zase někde uložený v databázy. Jestli sem to pochopil, tak různý ty funkce imap umí šáhnout na ten pop3 server a rozlousknout hlavičku, ale mně jde o to, jestli dokážu něják docílit toho, aby se mi automaticky po nějáký době, spouštěl script, kterej by mně zjišťoval jestli se objevil nějákej mail s kterým by se musel případně zaobírat.
snake_aas
Profil
Chapu-li to správně, tak nejde o to jak nakládat s emaily, ale jenom o to aby se ten skript vykonával automaticky?
poku je to tak, tak záleží na nastavení serveru (některé hostingy mají svoje způsoby, jiné používají CRON) to záleží na hostingu...
Jules
Profil
No nakládání s e-mailama, to si teprve někde nastuduju... Takže musím hledat na nastavení mýho hostingu jak to mám zařídit...
Jules
Profil
Řekněme php-info by mi mohlo něco prozradit? Co mám hledat?
DJ Miky
Profil
Zeptej se na hostingu, zda podporují CRON. Pokud ne, můžeš využít webové alternativy ( www.webcron.org apod.).

V PHP můžeš přistupovat pomocí IMAP fcí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0