Autor Zpráva
Borissss
Profil *
Hľadám server ktorý ponúka miesto pre moje PHP stránky. Stačí 5MB miesta na disku ale potreboval by som aby podporoval funkcie ako fsockopen()
Snažím sa testovať vlastný proxy server v php ale na všetkých freeweboch to majú vypnuté, alebo blokované
Tak ak viete o nejakom dajte prosím vedieť
Ďakujem
peki
Profil
fsockopen() je otvorena na profitux.cz
Borissss
Profil *
Tento server sa mi zdá moc náročny na požiadavky svojich klientov, hlavne keďže som plánoval upload len jedného php súbora, ktorý by fungoval na otestovanie proxy serveru, ale skúsim to.
bukaj
Profil
Borissss
pokud ti jde o testování, nebude nejlepší nainstalovat si server doma? tam můžeš nastavit cokoli chceš, máš nad tím plnou kontrolu.
peki
Profil
bukaj
pokud ti jde o testování, nebude nejlepší nainstalovat si server doma? tam můžeš nastavit cokoli chceš, máš nad tím plnou kontrolu.
Suhlas. Borissss, ak chces len testovat tak si sprav doma server , pokial myslis ze to je komplikovane , tak pohladaj na googli neaky All in one baliky typu Xampp,...
Borissss
Profil *
Doma mám Apache,PHP aj MySql ale niektore funkcie veci sa mi tam robiť nedajú pretože nemám verejnú IP adresu tak preto som xcel na otestovanie normálny server

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0