Autor Zpráva
stefan
Profil *
Zdravim, potreboval bych poradit jak zalohovat data v mysql databazi. Mam v ni 17 tabulek k diskuzi, kterou bych potreboval preinstalovat, jak nejlepe zazalohuju vsechny data, abych je nasledne mohl vlozit do nove nainstalovane diskuze? Dekuji
nightfish
Profil
mysqldump a nebo export třeba pomocí phpMyAdmina...
stefan
Profil *
nightfish

a pokud pouziju phpMyAdmina a export, tak musim kazdou tabulku zvlast? A v jakem formatu mam data exportovat? Diky
nightfish
Profil
stefan
phpadmin umi vyexportovat i celou databazi... resp. vic tabulek zaroven
vlevo si klikni na nazev databaze, pak nahore na Export

format pouzij SQL
stefan
Profil *
nightfish

a jak pot exportuju data do vice tabulek soucasne, kdyz to bude v jednom souboru? Dekuji
Madenio
Profil
stefan

tie tabulky budu postupne zapisane v tom subore pod sebou aj s datami a ked to potom importujes tak sa tie tabulky opatovne vytvoria podla instrukcii v tom exportovanom subore. Nemaj obavy.
stefan
Profil *
a jeste jsem se chtel zeptat, prii tom exportu je tam nastaveni sql exportu, tak mam nechat odkstnuty jen polozky, ktery jsou odskrtnuty primarne?

Struktura,
Přidat hodnotu AUTO_INCREMENT,
Použít zpětné uvozovky u jmen tabulek a sloupců,
Přidat CREATE PROCEDURE / FUNCTION,

Data,
Úplné inserty,
Rozšířené inserty,
Binární pole vypisovat šestnáctkově?
stefan
Profil *
mam takovy problem, naisntaloval jsem diskuzi znovu, a kdyz tam chci vlozit data, pise mi to hned u prvni tabulky ze uz egistuje
djlj
Profil
kdyz tam chci vlozit data, pise mi to hned u prvni tabulky ze uz egistuje

Tak to znamená, že tabulka už existuje ;). Co je na tom za problém?
stefan
Profil *
djlj

problem je ze ja mam v te diskuzi nejakou chybu v jedne tabulce, chtel sem je tedy nainstalovat znovu a vlozit do nove vytvorenych tabulek jen ty data, kdyz to udelam tak ze nove vytvorene tabulky smazu a vlozim to pomoci tohoto prikazu, tak mi tu chybu hlasi zase
djlj
Profil
stefan
Tak tu chybu oprav a vlož to tam bez ní.
stefan
Profil *
no kdybych vedel jak, tak bych to takhle neresil :)
djlj
Profil
Tím spíš to nevíme my.
stefan
Profil *
tak stejne to haze tu hlasku i kdyz jsem to preinstaloval, takze problem bude nekde jinde. Jeste jsem se chtel zeptat, jestli lze nejak ulozit data z tech tabulek, aniz bych pri vkladani tu tabulku musel znovy vytvorit? Ted jsem udelal sql zalohu, a kdyz jsem dal import tak to vytvorilo samo tabulky, lze nejak exportovat data a nasledne je importovat do jiz existujici tabulky? Dekuju
krteczek
Profil
stefan: začněme od začátku, nejprve napiš jakou chybu to hlásí a při čem, potom můžeme dedukovat příčiny a jejich opravy
stefan
Profil *
no problém je v tom, ze při vkládání příspěvků se někdy zobrazí hláška

An error was encountered
Error: Unable to insert search index words.

i presto to ale prispevek po navratu na diskuzi vlozi, ovsem je to dost neprakticky a spousta uzivatelu vklada vzkaz vicekrat v domeni, ze se tam nevlozil..

myslim si ze problem bude v kodovani, protoze diskuzi driv instaloval nekdo jiny a kodovani je ruzne porozhazene a zmatene napsane. Proto sem chtel zazalohovat jen obsah tabulek, abych mohl diskuzi nainstalovat znovu s novymi tabulkami a do tech jen vlozit data
Emfai
Profil *
Zdravím chci si udělat kompletní zálohu celé databáze. A zajímalo by mě jak mám udělat nebo vše mám zaškrtnout při tom SQL exportu. Nechci nic posrat data sou velice choulostivá a v pořádku. Může te mi někdo z vás přesně napsat co jak a kde zaškrnout v tom php my adminu. Děkuji. když tak i mejl m.skranka(zavináč)crm-business.cz
Emfai
Profil *
Už jsem na to přišel sám. Děkuji za neaktivitu zde. Škoda.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0