Autor Zpráva
niCe
Profil
Ahoj, absolutně netuším, v čem může být problém ve skriptu, který doteď běhal bez problémů. Píše to následující chybu:

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Temporary failure in name resolution in ***** on line 119

Warning: file_get_contents(*adresa*) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Success in ****** on line 119

Přitom skript je vlastně jen file_get_contents(*adresa*);

Nefunguje to jen u jedné url, ostatní, třeba http://seznam.cz fungujou.

V čem hledat chybu? Hostingem by to být nemělo, je možné že nejak blokuje ta url aby se nedala otevřít pomocí file_get_contents?

Předem díky za vysvětlení :)

niCe
krteczek
Profil
a je ten soubor v daném umístění?
nightfish
Profil
V čem hledat chybu?
nejspíš v té chybové hlášce, což?
když si ji přeložíš, tak se dozvíš, že problém je v překladu jmen, tedy že server, na kterém skript běží, není schopen přeložit název domény na IP adresu...
niCe
Profil
Určitě ano. V prohlížeči jej otevřu.

Je možné, že správce serveru, kde je ten soubor, zakázal přístup? Tzn. asi zabanoval ip serveru mého hostingu?
Jinak si nedovedu vysvětlit, proč ostatní url jdou a proč tahle, která teď píše chybu, šla ještě dnes ráno a teď to pořád vypisuje výše napsanou chybu.
niCe
Profil
nightfish
Přeložit jsem si to zkoušel, jenže i "dočasné selhání rozpoznání jména" mi nic neřekne.
Ale díky za vysvětlení :)
Čím to může být způsobeno? Doteď s tou doménou problémy nebyly, čím to, že najednou nastaly?
nightfish
Profil
Je možné, že správce serveru, kde je ten soubor, zakázal přístup? Tzn. asi zabanoval ip serveru mého hostingu?
ano, to možné je
když dáte ten skript na jiný hosting, co to udělá?
niCe
Profil
I když se to veřejně neříká, příčiny 95 procent všech chyb, co na počítači nastanou, zůstanou nadosmrti neobjasněny :)
A tak i v tomhle případě, zničehonic zase vše funguje, jak má. O to víc mi ale zajímá, proč to nefungovalo.

Vyloučili jsme špatné nastavení serveru, protože to teď jde, je ze hry venku i ten ban. Tak proč si to nedokázalo "přeložit" tu adresu fakt netuším, ale docela by mi to i zajímalo :)

Každopádně, pokud to jde, zatim se tim zabejvat nebudu :)
Díky moc všem za pomoc :)

niCe
Renekwolf
Profil *
Jak zabanovat IP na vlastním webu?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0