Autor Zpráva
gurnier
Profil *
zdravim, prosim vas, nainstaloval som si databazu MySQL aneviem s tym zacat pracovat a cel by som naprogramovat skript, ktory by dokazal spolupracovat s databazou, resp. formular, do ktoreho ked nieco napisem a dam odoslat, vytvori sa mi databaza s napisanym textom a potom php skript, ktory mi obsah databazy vlozi do stranky ....(funguje to aj v PC, alebo len na nete?). pls. napiste, ako to treba, prosim nepiste likny na ine stranky, hladal som asi na 10 strankach ale nejak sa v tom nevyznam (na linuxsoft som pozeral milon5 krat, neviem to) ..... pls. diki moc......
Manq
Profil
funguje to aj v PC, alebo len na nete?
Aj v PC, aj na netě :o).

Mimochodem, co po nás vlastně chceš? Napsat celý skript?
BetaCam
Profil
Hlavně co přesně jako nechápes jenom PHP nebo jen práci s MySql??
gurnier
Profil *
asi tak, ak ti to nebude prekazat....samozrejme len ten zaklad toho, co som spomenul......dik moc....:)
Akacko
Profil
gurnier
a hledal jsi i ve FAQ v teto diskusi?
Opravdu jsi hledal na netu?
google ... hned první odkaz je tutorial.
gurnier
Profil *
mam teda problem s pracou s MySQL.....
gurnier
Profil *
hladal som skoro vsade
Manq
Profil
gurnier
Sice jsi říkal, že ti nemáme posílat žádné odkazy, ale přesto ti jeden pošlu. Určitě ho znáš. Je to http://www.linuxsoft.cz/article_list.php?id_kategory=232. Z tohoto bys to měl pochopit. Věř mi.
gurnier
Profil *
znam ho skoro naspament, ale tam sa tiez v tom nevyznam.....neviem otvorit MySQL, neviem, kde mam dat ten php subor, ci do tej databazy, alebo vedla nej, neviem, ako mam naprogramovat skript prespolupracu......:/
gurnier
Profil *
je to sice prehladne, ale tam je u mna problem, ze neviem, ako mam zacat a vsetky tie manualy su pre tych, ktory uz v tom vedia chodit......ja zail zatial medzi takych nepatrim.......
Manq
Profil
znam ho skoro naspament,
Jestli mluvíš pravdu, tak by to pro tebe neměl být problém. Ty jsi akorát liný. V PhpMyAdminu vytvoř databázi. Přes PHP se na ní napoj, pomocí INSERT vlož data do tabulek v databázi a pomocí SELECT je vypiš na obrazovku. Stačí?
Mastodont
Profil
gurnier
neviem otvorit MySQL, neviem, kde mam dat ten php subor
V tom případě zkus jiného koníčka. Každý nemůže být programátorem.
orsic
Profil
ač je to tu offtopic tak doporučím mistovi gurnierovi knihu která je výborně zpracovaná pro úplný dřeva jako jsem byl třeba já :)

PHP a MySQL bez předchozích znalostí
Průvodce pro samouky
Miroslav Ponkrác

http://www.kosmas.cz/detail.asp?cislo=137257&afil=1055

je to tam vše vysvětleno skutečně po lopatě aj pro člověka který nic nechápe je to optimální start ;-)
Vím to protože ne všechny knihy který se tváří být pro začátečníky jsou pro začátečníky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0