Autor Zpráva
Pavliq
Profil
Mám takovýto problém. Na každé stránce mám stejnou anketu, akorát se mění ID otázky. V databázi mám id, vyplneno, ip.
id mám nastaveno jako primární.

<?
include ".pripojeni.php";

if ($_POST[odeslat]){
if ($_POST[hodnoceni] =="1")
{
if (MySQL_Query("INSERT INTO ankety (id, vyplneno, ip ) VALUES ('Prvni anketa','1','$_SERVER[REMOTE_ADDR]')")) {
$zprava = "Hlas přijat";
}
else {
$zprava = "Už jste hlasoval/a";
}
}
else
{
if (MySQL_Query("INSERT INTO serialy (id, vyplneno, ip ) VALUES ('Prvni anketa','0','$_SERVER[REMOTE_ADDR]')")) {
$zprava = "Hlas přijat";
}
else {
$zprava = "Už jste hlasoval/a";
}
}
}
$ano = MySQL_Result(MySQL_Query("SELECT COUNT(*) FROM ankety WHERE id = 'Prvni anketa' and vyplneno = 1"), 0);
$ne = MySQL_Result(MySQL_Query("SELECT COUNT(*) FROM ankety WHERE id = 'Prvni anketa' and vyplneno = 0"), 0);
?>


formulář nemá cenu vypisovat.... Problém je v tom, že když vyplním anketu na první stránce, už se nemůžu zapojit do ankety druhé ankety, která má rozdilné ID, je to zřejmě logické, protože tam je ta ip, ale i tak, nějak to doufám půjde.
Otázka tedy je, co, jak, kde nastavit, změnit, upravit, abych mohl hlasovat v každé anketě ( jen jednou ). Příjde mi to jako když je ip v teto id, nemůže hlasovat, ale když není, může hlasovat a to co mám já spíše pracuje, když je ip, tak nemůže a když není, tak může, ale tak to neci. Za pomoc opět děkuji. Pavel

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0