Autor Zpráva
PetrX
Profil *
Nevíte někdo o nějakém (pokud možno free) CMS vhodné pro sportovní stránky. Potřebovali by jsme je pro hokejbalové stránky klubu, takže by tam měla být tabulka ligy, soupiska týmu, statistiky týmu, play off, nějaké články, kniha hostů apod.
Kalby
Profil
ja pouzivam joomlu a pro mensi weby neni spatny, ale docela narocna takze na freehosting se nehodi, ale jinak se pekne spravuje, bohuzel nemuzu posoudit s ostatnimi...
vertigo4
Profil
PetrX
wordpress + několik speciálních pluginů
PetrX
Profil *
Nevíš náhodou, které přesně pluginy by to měli být, nebo kde bych měl hledat a jaké heslo - když napíšu sport tak mi toho moc nevyhodí
panmagor
Profil *
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=wordpress+plug-in&btnG=Hledat&lr=
peta
Profil
PetrX
Mozna by ti stacilo docu-wiki
google.com docu-wiki CMS
Velice dobre se v tom vytvari stranky. Obrazky to myslim taky zvlada. A uklada to primo jako html na rozdil od jinych cms.
vertigo4
Profil
peta
A uklada to primo jako html
To bych řek, že to není ideální...
Goumbik
Profil
Samo o sobě není až tak složité naprogramovat vlastní CMS s funkcemi uvedenými výše.
ICQ: 240-897-238
PetrX
Profil *
Právě, že se mi programovat vlastní CMS nechce, né že bych to nesvedl, ale je to přeci jen časově náročnější a na to bohužel nemám čas. Původní verze stránek jsem dělal vlastním CMS, ale je nedokonalé a s chybami a už se nevyplatí ho opravovat (nové "technologie" apod).
Jinak všem díky za typy.
peta
Profil
vertigo4
To prave idealni je. Server dostane pozadavek na html soubor a vrati se mu html soubor obratem. Neni treba nic generovat. Akorat docu-wiki dela TXT a jeste k tomu pridava pres PHP nejake hlavicky a pod. Takze tam ta zatez je.
Export pak muzes udealt normalne pres FTP. Coz mi prijde naprosto idealni reseni nez se placat s databazi. Nevyhodou je jenom, ze tam nemuzes dat ruzne formulare, knihy hostu a pod, ale to resi tusim pluginy.
MacInek
Profil
peta
... idealni reseni nez se placat s databazi.
A jak vyřešíš např. vyhledávání? Tose budeš plácat vyhledáváním v souborech?
Radas
Profil *
Zdravím, je tedy něco jiného free verzi kromě wordpressu za učelem vytvořit nějaký CMS pro sportovní stránky(tým) ?
jakubroz
Profil
mozna pecanovo minirs + jeho sportovní domplnek.
Sicario
Profil *
peta
Proc se bojis dynamickeho generovani obsahu jako cert krize? Od ceho je cache? Myslim, ze treba statistiky tymu se budou z textaku generovat obtizne.
Radas
Profil *
jakubroz
a to najdu kde?
Radas
Profil *
pecanovo minirs jsem našel ale ten sportovni doplněk ne...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0