Autor Zpráva
zajic
Profil *
Zdravím, mohl by mi někdo doporučit a popsat lepší způsob jak dát do jedne stránky více?

Já to mám takhle, zadám třeba profil.php?akce=informace

<?php

if($akce==""){

echo "Vítej...";

}else{

if($akce=="informace"){

echo "Tvoje informace...";

}
}

?>

Myslím si, že je to celkem blbé a vypadá to jako by to psal úplný amatér, určitě se to dá udělat líp, kamarád říkal, že se to dá udělat lépe, ale nevím jak, nějak přes switch nebo tak... Poradí někdo? Díky všem :)
suky
Profil
zajic
Jj, switch by se na to hodil. (link)
zajic
Profil *
V čem je to vůbec lepší? Je to rychlejší?
kajaman
Profil
rychlejší
zajic
Profil *
OK, myslím, že to bude i přehlednější, díky všem :)
Google
Profil *
a přehlednější
zajic
Profil *
Tak jsem to převedl a je to bez chyby, vše funguje, až na to, že jednou za dlouhý čas, mi třeba trvá než se provede příkaz a při přesměrování přes JS to taky trvá a z ničeho nic vyletí okno, jestli chci stáhnout soubor profil.php :D
Aleš Janda
Profil
zajic
To už záleží na tom, na jak rychlém hostingu jedeš a jak kvalitní máš připojení. S tím profil.php: neposíláš tam nějaký divný MIME typ?

Google
Koukám že v Googlu můžu nejen dobře vyhledávat, ale Google už začal i sám aktivně radit na diskuzích :-D
DJ Miky
Profil
zajic
S tím stáhnutím – to je chyba hostingu, freehostingy to občas dělají (setkal jsem se s tím na WZ a IC). Ovlivnit to můžeš pouze změnou hostingu.
krteczek
Profil
zajic: ano Je to chyba hostingu, jedná se o přetížený server
zajic
Profil *
krteczek
Aha, ok tak dík, hodlám projekt rozjet na hosting.blueboard.cz ;) Jo a v poslední době je opravdu přetížený...
suky
Profil
zajic
Blueboard uz provozuje hosting?
Jan Tvrdík
Profil
suky
Ano a poměrně dlouho. Sám tam web nemám, ale známý je s nimi spokojen.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0