Autor Zpráva
vydrus
Profil
Takže jsem zase něco vyrobil pro méně zdatné lidi, tentokrát kontaktní formulář na admina přímo ze stránky. Doufám, že ho někdo využije a třeba mě i pochválí za snahu :)

http://vydrus.ic.cz/?p=364
grimword
Profil
chtelo by funkcni demo, at si clovek muze predstavit, co to vlastne nabizis, co to opravdu umi a jak to vypada ;)
BetaCam
Profil
grimword
chtelo by funkcni demo, at si clovek muze predstavit, co to vlastne nabizis, co to opravdu umi a jak to vypada ;)

Ono si to neni těžké představit ovšem nekteré věci sou tam opravdu trochu k zasmátí. Například tato podmínka mě dostala do kolen :

	if ((@!strpos ($email,"@")) || (@!strpos ($email,"."))){
	echo "<strong>Musíte zadat existující e-mail.</strong><br>";
	$email_error=1;
	}


Tím chtěl asi autor říct ze email ".@" je naprosto v pořádku.
grimword
Profil
BetaCam
samozrejme pro tebe neni tezke si predstavit, co to dela a jak to vypada; zaroven ale nepocitam s tim, ze si to budou stahovat lide jako ty; podle me je to urcene pro lamy, takze by to chtelo demo
paja_e99
Profil *
vydrus: Neumis psat v php a rad bys ucil zacatecniky? nejdriv se ho nauc ty sam, pak davej na net ukazkove skripty....
Snake.AAS
Profil *
bod za snahu, ale upřímně, není to nic, co by i méně zdatný phpkář nebyl schopný sesmolit sám... ale nevynášel bych tak horlivě soudy (paja_e99)
mám výhrady proti $_REQUEST(použil bych přímo $_POST), $php_self($_SERVER["PHP_SELF"]), a vůbec k přehlednosti kódu... (ono zrovna není ideální mít před každýma uvozovkama zpětné lomítko... řešil bych to buď 'blab "as" labla'.$promenna.'blabla' nebo přerušením php a vepsáním html...) a ROZHODNĚ bych nepoužíval velká písmenka v tazích (tagách? jak je to správně?)

takový OT: existuje někde sbírka kvalitních skriptů? PHP Classes nepočítám... zdá se mi, že jich je jako šafránu...
kvitko
Profil
mozna by se ti hodil ten php majlovaci formular co je na www.bohemiae.com/travel/
Ma 3 faze - nejdrive je form , kde odesilatel zada co se po nem chce. Pak je overovaci faze, kde to odesilateli ukaze co zadal (pripadne to vyhaze blbosti, nebo kdyz zada prazdne mezery tak ho to vrati zpatky atd.. ) Take to o Odesilateli leccos zjisti :)
A pak je 3 faze, - odesilaci, kde jeste muze uplodovat prilohu a cele se to odesle kamsi .... :)

Tak kdyby se ti tohle libilo tak dej vedet. ALE, podotykam, lidi to nemaji radi, protoze lidi, zejmena cesky lidi, radi pisou anonymne, aby se nevedelo a kdyz maji vyplnit formular a videji ze je to monitoruje, tak jdou z tahovyho webu hnedka pryc....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0