Autor Zpráva
Stepanka
Profil *
Ahoj,

našla jsem tady od Alpharda třídu na balení souborů do ZIP formátu.. ( Zde)

Na localhostu mi to soubory balilo úplně bez problému, ale teď jsem skripty vystavila na server a když chci něco zabalit a nabídnout ke stažení, tak se nic nezobrazí, zobrazí se jen bílá obrazovka bez nějakého hlášení.

Tak mě napadla taková otázka - musí být balení do ZIP formátu nějak povoleno v .htaccess? Nebo kde jinde by mohl být problém, nevěděl by někdo?

Mockrát děkuju..
bohyn
Profil
Mozna neni instalovana podpora ZIPu. V phpinfo() by mel byt odstavec "zip" pokud je podporovan.
Stepanka
Profil *
bohyn
Aha, děkuju za reakci, v phpinfo() je jen řádek _SERVER["HTTP_ACCEPT_ENCODING"] | gzip,deflate, jinak se řetězec "zip" na stránce více nevyskytuje. Takže odhaduju, že ta podpora tam není.

Dá se nějak zapnout přes .htaccess?
bohyn
Profil
Stepanka
Neda, pozadej webhosting o zprovozneni. Je treba udelat novy preklad PHP.
Edit: oprava apache => PHP
Stepanka
Profil *
bohyn
ok, děkuju za radu.
Stepanka
Profil *
Prosím, co přesně znamená "udělat nový překlad PHP"? Neznamená to přejít na vyšší verzi, že ne? Nemůžu se to nikde dočíst..
bohyn
Profil
Stepanka
Preklad znamena ze ze zdrojoveho kodu (citelny clovekem) udelas binarni (strojovy) kod (citelny pocitacem). Pokud je k dispozici novejsi verze PHP je vhodne prejit na novejsi (obvykle to znamena opravene chyby + vyssi bezpecnost).
Kdyz pozadas webhosting o zavedeni podpory pro zip tak oni uz budou vedet co delat.
Stepanka
Profil *
bohyn
Ok, snad budou :-) Děkuju.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0