Autor Zpráva
bojars
Profil
Nazdarte.

Mám taký problémik:
Nainštaloval som si wordpress na ic.cz.
Chcú tam odo mňa aby som do stránok vložil nejaký ich banner, len neviem ako, lebo keď editujem layouty cez adminské rozhranie, nemám tam tlačidlo "Update" a na domácom kompe ho mám.
Je to (imho) niečo s htacess?
Dal som si na JPW vyhľadávanie, ale tam bolo písané iba o zaheslovaní... tak teraz neviem, neviem...

Ako sa dá povoliť na ic.cz editácia "*.php" súborov cez adminské rozhranie vo WordPresse???
Falco
Profil
Nevim přesně co máš na mysli. Nejde ti ve wordpressu upravit šablona? Podporuje IC php?
bojars
Profil
Podporuje IC php?

Doména: Funkční obě varinaty vase_domena.ic.cz a www.vase_domena.ic.cz
Diskový prostor: 100Mb(vlastní rozdělení mezi mysql,email a www adresář)
PHP:PHP4 a PHP5
Emailová schránka: S antivirem a spamfiltrem (vase_domena@ic.cz)
Možnost výběru pošty: Webmail, POP3, POP3s, IMAP, IMAPs
Databáze :Mysql a PostgreSql, automatické zálohy mysql databáze
Statistiky: Statistiky přístupů(Webalizer V2.01), seznam FTP loginů
Podpora: Pružně reagující podpora;)
Fórum: Pro vaše dotazy a připomínky http://phorum.ic.cz
Administrace: Administrace mysql databáze, aktuálně zabraný diskový prostor, ankety a mailform pro Váš web, statistiky přístupů, webftp

(keď som ten wordpress nainštaloval, tak asi áno)

:-)
Falco
Profil
Tak podporuje, no :-)
adminské rozhranie, nemám tam tlačidlo "Update"
Zkus zadat TVADOMENA/wp-admin/theme-editor.php (anglická verze "TVADOMENA/wp-admin/plugin-editor.php", ale musíš být přihlášený). Vpravo je menu se šablonami, klikni na "Hlavní šablona" (6 od spodu) a vlož tam kód toho banneru, přidej mu DIV a uprav si ho jak chceš v záložce "Styly". Mně to tak funguje bez problémů. A pokud tam nemáš tlačítko update ani po odhlášení a přihlášení, tak odinstaluj a znovu nainstaluj WordPress (já bych to tak udělal, protože fakt jinak nevim co s tím).
bojars
Profil
Falco

Človeče, ono problém asi bude niekde inde, lebo namiesto tlačidla mám tam text:

If this file was writable you could edit it.

... file asi nie je writable... čo s tým???
Falco
Profil
Podiv se na http://www.mujweb.cz/www/romann/word-press.jpg to. Je to v české verzi. Je tam vyfocena hlavní šablona.
bojars
Profil
Falco: sorry...

prepáč som... na FTP používam FTP Commandera a ten nemá funkciu pre zmenu atribútov súborov (ešte som to nepotreboval).

Na IC fóre ma nakopli na Total Commandera, ten túto funkciu má, bolo treba nastaviť atribúty na 777...

Toť vše...

Ďakujem, a prajem všetko dobré.

bojars
Falco
Profil
No to mám radost!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0