Autor Zpráva
oskar
Profil *
Zdarvím potřeboval bych poradit s PHP začínám mám script ale nefunguje jak má.
Problém je v tom že data odesílá i když fe formuláři žádná nejsou, pokud jsem to zkoušel na menším formuláři tak vše fungovalo. Budu rád za každou pomoc.

Script:
<?php
$jmeno = "Jméno: ".$_POST['jmeno']."";
$prijmeni = "Příjmení:".$_POST['prijmeni']."";
$adresa = "Adresa:".$_POST['adresa']."";
$mesto = "Město:".$_POST['mesto']."";
$psc = "PSČ:".$_POST['psc']."";
$emailik = "Email: ".$_POST['email']."";
$stojan = "Stojan: ".$_POST['stojan']."";
$text = "Text:".$_POST['text']."";
$email = $_POST['email'];

$to = "xxxxxxxxx@seznam.cz";
$extra = "From: $email\r\n Reply-To: $email\r\n";
$subject = "Vzkaz od ".$_POST['jmeno']."";
$mess = "$jmeno\n $prijmeni\n $adresa\n $mesto\n $psc\n $emailik\n $stojan\n $text";

if ($jmeno!="" and $prijmeni!="" and $adresa!="" and $mesto!="" and $psc!="" and $emailik!="" and $stojan!="")
{
Mail($to, $subject, $mess, $extra);
echo "<p class=\"formular\"><strong>Váš e-mail byl úspěšně odeslán</strong>.</p>";
}
else
{

Ještě jednou dík za každou radu.
echo "<p class=\"formular\">Váš e-mail se <strong>nepodařilo odeslat</strong> Pravděpodobně jste nevyplnili všechny povinné údaje.</p>";
}
?>
4li
Profil
Premenna $jmeno je v tomto pripade vzdy ne-prazdne, pretoze obsahuje hodnotu "Jméno: ", nezalezi uz potom na tom, ci je premenna $_POST['jmeno'] prazdna, alebo nie.
4li
Profil
Takze spravne by malo byt:
if ($_POST['jmeno']!="" and $_POST['prijmeni']!="" and $_POST['adresa']!="" and $_POST['mesto']!="" and $_POST['psc']!="" and $_POST['emailik']!="" and $_POST['stojan']!="")
oskar
Profil *
Díky moc už to funguje.
oskar
Profil *
Tak se omlouvám ,ale nefunguje to teď to pro změnu hlásí pořád else.
oskar
Profil *
Tak zase už to funguje já jsem tam s kopíroval tady váš kousek scriptu ale nekontroloval jsem ho a místo emailik tam má být email. Takže ještě jednou dík a mějte se.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0