Autor Zpráva
lopik007
Profil
Potřebuju vytvořit guestbook v php, ale nenašel jsem na to návod. Chtěl bych aby vypadal takto.
http://www.freezy.cz/index.php?page=vzkazy
Ale nevím jak ho vytvořit protože jsem nikde nanšel návod, proto prosímvás zkuste po nějakem takovem návodu mrknout a dát mi odkaz s návodem
cistax
Profil
zdar, napis na icq 483-104-828, jestli mas zajem a trochu umis s php tak ti s tim muzu pomoct, necekej, ze ti to napisu cely, musis se to naucit, je to jednoduche
lopik007
Profil
zdar, napis na icq 483-104-828, jestli mas zajem a trochu umis s php tak ti s tim muzu pomoct, necekej, ze ti to napisu cely, musis se to naucit, je to jednoduche

//Ten gbook co si mi poslal je limitován na jeden příspěvek denně. Jak to napravit?
vynalezce
Profil
Ten gbook co si mi poslal je limitován na jeden příspěvek denně. Jak to napravit?

co takhle prohrabat se v kodu a zkusit najit cast ktera to omezuje a zvednout nebo zrusit limit :-)

pokud to omezuje stylem clovek/den/prispevek hledej praci s cookies pripadne se mrkni do databaze
lopik007
Profil
„Ten gbook co si mi poslal je limitován na jeden příspěvek denně. Jak to napravit?“
co takhle prohrabat se v kodu a zkusit najit cast ktera to omezuje a zvednout nebo zrusit limit :-)
pokud to omezuje stylem clovek/den/prispevek hledej praci s cookies pripadne se mrkni do databaze

//Problem je v tom, že když si něco nenapíšu sám, nevyznám se v tom, a sám si ho napsat zatím nedokážu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0