Autor Zpráva
Fnesveda
Profil
Nevíte, jak otevřít CDROMku přes skript? Pokud možno ne přes WMPlayer.ocx.7
thingwath
Profil
Systémové volání ioctl, kterému se předá filedescriptor zařízení a příslušná konstanta příkazu funguje v pohodě :-)
Fnesveda
Profil
to opravdu chápu, díky moc :-O
Mistr
Profil
Fnesveda
Kdesi se kdosi oháněl tím, že prohlížeč Microsoft Internet Explorer obsahuje chybu, přes kterou lze CD-ROMku otevřít.
Suji
Profil
Mistr
Myslels neco takoveho
http://www.waxy.org/archive/2003/03/27/open_cdr.shtml
Mistr
Profil
Suji
Kdosi tady na diskusi dával ke zhodnocení stránku, která obsahovala přehled chybiček prohlížeče Microsoft Internet Explorer.
Bubák
Profil
Mistr
noie.wz.cz -> Je tam přesně stejný Visual Basic Script, jako na stránce, kterou odkázala Suji. Údajně funguje jen win XP SP1, skoro všichni už mají SP2. Mi to dvířka neotevřelo (win XP SP2 + všechny záplaty).
koudi
Profil
Nicméně kdybych přišel na stránku, která by mi otevřela cdrom, tak by asi její autor skončil hodně špatně....
Filips
Profil
vbscript. Hodně s toho mají přiblblí lidé radost, když ti pošlou vbscript a on ti třeba 60x otevře CD-ROM to je moc vtipné. Ale přes ten vbs by to šlo. Pohrát se s tím skriptem který dělá tuto neplechu a použít ho jako užitečný.
Mistr
Profil
Bubák
Ano, to bude asi ono, co jsem myslel.
neimenuje
Profil *
Tu je celkem zajimave forum http://www.rohitab.com/discuss/index.php?showtopic=9046
souki
Profil
Mistr
Kdosi tady na diskusi dával ke zhodnocení stránku, která obsahovala přehled chybiček prohlížeče Microsoft Internet Explorer.
nebylo to www.dero.name ?
Firy
Profil
Existuje na to visual basic skript. Najdi si ho na Googlu. Proč nechceš ten Media Player...?Funguje skoro vždy...
koudi
Profil
Pamatuji si takovej krásnej prográmek. Jmenovalo se to něco jako "Dárek od Coca Coly - držák na plechovku". No a otevřelo to CD :)
Jirkus
Profil
Využij Visual Basic Sriptu, do notepadu vlož tento script:

Set oWMP = CreateObject("WMPlayer.OCX.7")
Set colCDROMs = oWMP.cdromCollection
if colCDROMs.Count>=1 then
For i=0 to colCDROMs.Count-1
colCDROMs.item(i).Eject
Next'cdrom
End if

a ulož jako neco.vbs po dvojkliku se otevre cd romka, nebo jestli chces muzes ho externe vlozit do webové stránky obdobným způsobem jak JavaScript
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0