Autor Zpráva
vašek
Profil *
Zdravím, uvítám názory a kritiku na můj druhý web.. www.vaclavkolinsky.cz

Moderátor Joker: Na žádost autora odstraněna adresa webu z titulku.
quinux
Profil
vašek
Je to takové "velice jednoduché" a v podstatě na tom není co hodnotit ;o)
Jedině snad, když už tam skoro nic není, tak písmo by mohlo být trochu větší a odkazy v textu podtržené.
Lexter
Profil
Ten text vážně nemohu přečíst.
klokyn
Profil
Keďže si grafik (aj keď webový až tak nie), mala by stránka upútať najmä graficky. Jednoduchosť je síce to najlepšie, čo môžeme pre web urobiť, ale grafik by na stránke mal mať poriadnu grafickú "machrovinu" :-). Inak menu patrí do zoznamu <menu>, alebo aspoň <ul>.
Lexter
Profil
klokyn

Grafická machrovina není potřeba. Já mám v těchto věcech jednoduchý, někdy až strohý styl a zakázky se hrnou, takže bych v tomto tedy rozhodně problém neviděl.
klokyn
Profil
Lexter
Za grafickú machrovinu považujem prácu vypracovanú do detailov, lákavé logo, či celá hlavička, rôzne grafické prvky, atď. V žiadnom prípade nemyslím grafické orgie čo by zo stránky urobili neprehľadnú zlátaninu. Tvoje stránky sú grafické machroviny, ale nech ti to nestúpne do hlavy, sú aj lepší grafici ;-P. Moje najobľúbenejšie grafické "machroviny" (bože, prečo vždy vymýšľam nejaké nové a trápne pojmy?) sú na webcreme.com - vždy prekrásne a jednoduché weby.

Sorry za OT.
Lexter
Profil
Takových věcí se nebojím a ani mi to nemůže stoupnout do hlavy, když se sám ještě považuji za začátečníka ;)
vašek
Profil *
Díky moc za komentáře, ta stránka byla udělaná za 2 dny a kousek, s přesvědčením že v jednoduchosti je síla (a taky vím že mě po čase začne s*át a celou jí z gruntu předělám.. )

Ale je fakt že se to ale rychle okouká, jak napsal klokyn, chce to víc vychytat graficky, tak na tom určitě zapracuju v další verzi..

Akorát je to složitý, když v tom portfoliu mám tak nestejnorodý věci, že se těžko hledá něco co by se hodilo ke všemu, proto jsem zvolil takový minimalismus..
Taps
Profil
Mě se to taky moc graficky nelíbí
Railbot
Profil
Přidávám se k názoru, že "nelíbí". Příliš minimalistické, na grafika příliš jednoduché a strohé. Být laikem, tak řeknu, že takový "grafik" nic neumí, protože se ani trošku na svém webu nedokázal vyřádit. A podobný maličkatý a nezajímavý web bych nechtěl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0