Autor Zpráva
dadysek
Profil *
Já už nevim asi sem tupá potřebuji pomoc udělat virtuální stáj......please už jsem ji skoro měla zase nešla dát na weeb please nemohl byste mi ji někdo udělat?
Hanz
Profil
Jak nešla dát na web?
Radim H.
Profil *
Virtuální stáj si můžeš udělat v pohodě sama. Stačí vytvořit pár internetových stránek podle návodu z www.jakpsatweb.cz. Na web ji potom nahraješ pomocí FTP klienta, například Windows Commander. Nejprve se ale musíš zaregistrovat u některého poskytovatele webhostingu (webového prostoru, místa na webu) - např. www.webzdarma.cz. Tam potom dostaneš přístupové údaje, které můžeš použít pro nahrání tvé stáje.
Hanz
Profil
dadysek
Podle toho jak pozoruju tohle téma a to, které bylo předtím (jak se dělá VIRTUÁLNÍ STÁJ?) tak se mi zdá že jsi fakt tupá. :O))
PS: Jak to zatím pozoruju tak bych se nedivil že ty obrázky nejdou proto že jsi je nenahrála na web. (nebo jsi je dala do nějakého podadresáře). :O))
dadysek
Profil *
hele já za to že jsem tupá nemohu :)Já když to nahraju na web tak mi nejdou obrázky?
dadysek
Profil *
já už nejsem tupá už mi ty obrázky dou.......lidi...jak se vkládán zvuk?
Radim H.
Profil *
Dadysku, zvuku se vyhni jako čert kříži :). Dělá se to pomocí bgsound a je to popsáno na www.jakpsatweb.cz (zvuk v pozadí). Nicméně tě před tím důrazně varuji - tvoje stáj bude kvůli tomu šíleně zpomalená!

Brouzdej.cz - Tvůj blog zdarma a rychle
Honza Hučín
Profil
Radime, proč je na konci tvého příspěvku ten odkaz bez jakéhokoliv vysvětlení? Normálně bych ho smazal jako komentářový spam, ale třeba mi ho nějak objasníš.
dadysek
Profil *
No jo něco už mám ale neni dokonalý ten zvuk radši dávat nebudu chtěla bych mít takovou podobnou stáj jako je www.koninky.certik.cz ale ne stejnou líbí se mi ten design stránek
Yuhů
Profil
> jak se vkládán zvuk?

složitě.

použij prosím hledání nebo si na to založ samostatné téma
dadysek
Profil *
Ne,ne juž jsem to nahrála na web a nejde mi ta hlavní strana?Asi se na to vykašlu.....
Lucka
Profil
Mám prosbu...Chtěla bych udělat virtuální stáj ale nevím jak..Nemohli by jste mi jí někdo udělat?Odpovědi posílejte na luckadlaskov@seznam.cz děkujo
thingwath
Profil *
Tak kdo si na tom chce založit živnost? :-)
Tomik
Profil
To Honza Hučín: Pod Radim H. se nejspíšeč nachází Radim Hasalík, tj. jeden z autorů onoho webu.

To thingwath: To by byla dost vydělečná činnost :o)
dadysek
Profil *
Nemohl by ste mi někdo pomoc s virtuální stájí? mail dadyysek@seznam.cz
Radim H.
Profil *
To Honza Hučín: Po dohodě s Yuhůem již nebudu do diskusí vkládat odkazy na své projekty. Odkaz měl být jakousi odměnou za čas, který věnuji radám a této diskusi. Brouzdej.cz je nekomerční projekt.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0