« 1 2 »
Autor Zpráva
peltarka
Profil *
Muže mi někdo poradit jak v tomhle programu udělat www stránky???Dík sem úplnej začátečník.
Bobys
Profil
Myslim ze uz sou tam nejaky template dopredu ne? (sablony)
Napred si to na nich zkus ...
--
A v soubor > nastavení dokumentu (nebo nejak tak , uz si to presne nepamatuju) si zmen na pokrocile html , jinak se ti bude vetsina tabulek prevadet do obrázků ...
kay
Profil
Ahojky, já jsem si sice vytvořila stránky v Publisheru poměrně snadno, ale mám problém se zobrazováním obrázků při publikaci na netu. Nevíte prosím někdo, čím to je?
krteczek
Profil
kay: a nahrála jsi tam i ty obrázky?, nepoužíváš cesty jako ve windows?(c:\neco\nekde....), pozor na malá a velká písmena, diakritiku, mezery(nesmí být)
krteczek
michal
Profil *
ahoj .... vytvořil sem si v tomto programu stránky ale nevim jak je mam dostat na internet ...poradfíte mi někdo díky :-(
Anonymní
Profil *
přes ftp, založ si někde účet a tam to zkopíruj, na www.wz.cz si můžeš zaregistovat prostor a je tam dyštak i nápověda jak to tam dostat
bojars
Profil
Iba pre úplnosť:

http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
Verca
Profil *
Kde prosim mohu stahnout Microsoft Publisher??? dekuji
0156
Profil *
Dobrý den, Prosím o pomoc, vytvořil jsem si webové stránky v Publisheru, a po nahrání na serwer mi fungují přes Firefox v pohodě. Ale kdo používá Internet Exp., tak mu se to zobrazuje rozházeně, myslím tím obrázky, odkazy, a ostatní drobnosti. Prosím prosím, co s tím.
Jan Tvrdík
Profil
0156
To je divné, kdyby to bylo naopak, tak bych to pochopil.
0156
Profil
Jan Tvrdík

A nevíš prosím co s tím mám dělat???
Bubák
Profil
0156
Já bych doporučil udělat stránky v něčem jiném, protože jsem ještě neviděl, že by se stránky z Publisheru zobrazily správně v IE a Firefoxu, a to pomlčím o tom, že existují i jiné prohlížeče.
Urbie
Profil *
když kamarád vytvořil stránky v publisheru poslal mi to a přišli mi, soubor htm a potom adresář indexy_htm, kde jsou ostatní věci, které by měli dát nějakou tvář tomu serveru...
ale já nevim jak mám dosáhnout aby se to tam nahrálo nějka společně a spolupracovalo to spolu...díky...
Bubák
Profil
viz výše uvedený idkaz na publikování:
www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

A ještě jeden odkaz k tomu:
www.jakpsatweb.cz/soubory.html
????
Profil *
Nevíte někdo jak se v Publisheru stranky skladaj dohromady?
luki
Profil *
moch by my nekdo poslat MS Publisher prosim na e-mail riderman@atlas.cz
puma
Profil *
Prosim, jak v publisheru udelam aby se mi hypertextovy odkaz oteviral do noveho okna? diky moc za odpoved
GriG
Profil *
prosím poraďte mi, dělám si stránky v Publisheru a sem zoufalý, ano vím, v programu je několik šablon, ale to není ono, stáhnul jsem si jednu která se mi faakt líbí a chtěl bych jí tam vložit...prosím pomozte mi, podle nápovědy v publisheru to nejde, help please
Mistr
Profil
GriG
Obávám se, že s Microsoft Publisherem tady mnoho lidí nepracuje.

stáhnul jsem si jednu která se mi faakt líbí a chtěl bych jí tam vložit
Těžko říct. Netuším, co je to za šablonu.
GriG
Profil *
ale ja tu šablonu mam stažrnou, akorat nvm jak ji dat do toho publisheru
GriG
Profil *
jo a jeste pls poradte, publikoval sem ten web ale nezobrazujou se obrazky...vubec
Mistr
Profil
GriG
nezobrazujou se obrazky
http://www.jakpsatweb.cz/faq/nefunguji-obrazky.html
GriG
Profil *
hm, mozna sem blbej ale nic sem z toho nepochopil, ja se na to ... nic mi s tim webem nejde, template obrazky chjo
GriG
Profil *
kdybych mel aspon treba Fronpage, neposle mi ho nekdo pls?
Mistr
Profil
nic sem z toho nepochopil
Píšeš, že máš problém s obrázky. V mnou odkázaném textu jsou problémy s obrázky, myslím, dostatečně popsány a vysvětleno jejich odstranění.

Fronpage, neposle mi ho nekdo
To jsi na špatném fóru. A na takovéhle žádosti zde pozor. Mohl by ses zde se zlou potázat. Ovšem jsou i jiné programy pro tvorbu webových stránek. Co například PSPad?
martin86
Profil *
Ahoj potreboval bych pomoci s hlavnim panelem.... Kdyz kliknu na jakykoliv odkaz tak mi to napise chyba 404... nevite jak mam udelat aby to slo.. diky
Mistr
Profil
martin86
(1) Pro svou otázku si, prosím, založ nové téma.
(2) Do toho nového tématu pak prosím ještě odkaž na tu chybující stránku nebo tam zkopíruj její kód. To proto, abychom Ti mohli případně poradit zcela konkrétně.
newbie
Profil *
Ahoj, nevíte někdo jak do Publisheru vložit vlastní šablonu? mám jí stáhnutou akorát nevím jak tam s ní
Nezkušenej
Profil *
Ahoj, měl bych pár otázek, a předem vás poprosil aby jste mi nedávali odkazy na jiné příspěvky a stránky nebo mě odbíjeli něčím jako vykašli se na to a stáhni si tamto...předem dík

ano, ve tvorbě webu jsem nezkušený, ale každej jednou začínal ne? Dělám web v Publisheru a zaprvé: nevím jak tam vložit svou šablonu (template) zkoušel jsem to s těma předem doloženýma ale není to ono
zadruhé publikuju stránky a objeví se mi jen první stránka (Home) možná to bude tím ře jsem ve správě souborů (webhosting www.webzdarma.cz) nahrál jen ten uložený index, ale nevím
zatřetíani na tom "HOME" nejsou vydět obrázky.....

Předem děkuji za slovné vysvětlení bez odkazů, a kdyby mi někdo chtěl udělat takovou radost, že by mi konkrétně chtěl pomoct, tak přes moje ICQ: 369-911-536 (tomu dotyčnému potom poskytnu reklamu jeho stránek nejen na mých stránkách)
Bubák
Profil
možná to bude tím ře jsem ve správě souborů (webhosting www.webzdarma.cz) nahrál jen ten uložený index
Je to tím.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0