« 1 2 3 »
Autor Zpráva
egresh
Profil *
zigo, podla mna si robis zo mna srandu :-/ sa mi to cele nejako nezda... ty hovoris ze to ide ostatni zasa ze to nejde, tak kamu mat verit? prosim... este tu budem maximalne tak 10 minut, lebo mam pri sebe len neco cez 100 korun a este si chcem ist neco kupit...
xxl fuck
Profil *
vy jste dementi?
egresh
Profil *
preco si to myslis? za to ze neviem ako si mam napalit internet? nazov tohoto fora je predsa Problemy v zaciatkoch, tak som myslel, ze som na spravnom mieste...
valec
Profil *
hej egresh internet na disketu nejde napalit jedine tak na CD pretoze na disketu sa nenapaluje ale kopiruje ty technik
venca163
Profil
pro ty, kdo to neprokoukli předesílám, že zigo a egresh je jeden člověk

já jen nechápu, jak ty první příspěvky to myslí skoro vážně...=)
Bubák
Profil
Internet je přece to modré e na ploše. . .

Tohle si stáhni, nahrej na disketu a doma nakopíruj na plochu!
www.volny.cz/teststranek/images/internet.ico
zigo
Profil *
hej ja som neni egresh ale nevim jak mam stahnut ten server
zigo
Profil *
vy jste dementi?
preco?
Casero
Profil
heh..sohlas s venca163 jedna osoba..co si děá prdel...jinak není možné...

EDIT: víc b ynám asi pověděl moderator
habendorf
Profil
Tak pomalu zamknout, ne? (ještě lépe smazat)
koudi
Profil
habendorf
Nemazat, vždyť je to skvost :)
zigo
Profil *
smola, nemam napalovacku na disketu som zistil. popros nekoho ineho
Dero
Profil
EDIT: víc b ynám asi pověděl moderator

IP (zigo) != IP (egresh)

Nechám vám to tu na hraní do deváté hodiny večerní, co říkáte? Pak to tu zamknu. Tak se snažte, zatím jen samé provařené hlášky. :o)
Anonymní
Profil *
Tož a nechces ten internet napálit na FlashDisk? JA jeden mam!
MaLQy
Profil *
egresh pocuvaj ja ti ten internet napalim pocuvaj...posli mi CD-cka adresu ti poslem na mail ked nejaky mas dobre???lebo pre mna to nieje problem...este sa mi tu ozvi maj sa a vsetci ludia...PODLA MNA SI EGRESH SRANDU NEROBI...nikto nemoze zato ze nevie ze jak ten internet napalit alebo skopirovat alebo co....takze ho pochopte a nerobte si z neho prcu...dakujem za pochopenie
zigo
Profil *
egresh nestaci USB?
egresh
Profil *
MaLQy, ale ja nemam CD prehravac... Mozem len cez diskety. Inak, co je to FlashDisk?
Casero
Profil
MaLQy
tady de o to že asi samotný IE mu stačit na rozběhnutí netu nebude...
Casero
Profil
egresh
jetsli nemáš cd mechaniku..tak asi ani usb bych u tebe nehledal...i když co máš za dělo??.nějaká 486??..Pentium I??..nebo snad výš?
egresh
Profil *
co myslis pod pojmom IE? Ja nepotrebujem ziadne IE, ale chcem proste internet... inak by som si ho musel kupit napr. od T-com co bezia tie reklamy stale v televizore, ale tolko penazi zasa nemam aby som za to platil tisice korun... Tak mi to prosim uz konecne niekto napalte. Disketu poslem, len mi dajte vasu adresu :-/
zigo
Profil *
ja nemam Flash Disk alebo co to je ale ja ti to mozem dat na HardDisk
MaLQy
Profil *
egresh aha...tak sa nejako dohodneme a posles mi par tych diskiet aby som ti to skopiroval tam ok??? lebo ja ti chcem len dobre...nechcem sa ti smiat ako ty kokoti ale radsej ti pomoct...a nerobte si z neho srandu fakt...lebo to je na plac :´-( co keby sa vam taka situacia stala zeby vam nieco trebalo a co keby ludia tiez toto robili zeby sa smiali jak by vam bolo? ha ta uz prestante!
Casero
Profil
nikdo mi netvrdtě že to jsou 2 osoby...to se málookdy stane, že by se potkali...takoví ...
egresh
asi si to budeš muset koupit..zadarmo net nezískáš, ani kdyby ti ho někdo napálil nejlepší disketovou napalovačkou :-D
zigo
to je výbornej npad..pošli ju celej harddisk
egresh
Profil *
Idem si domov este pre peniaze aby som tu mohol byt dlhsie... pockajte este prosim tak 10 minut...
MaLQy
Profil *
egres neboj sa ja ti to napalim na tu/tie disketu/y a budes mat zadarmo internet ok??? len pockaj ja nato potrebujem niekolko casu...no skor niekolko dni lebo niekto ma este musi naucit napalovat na disketu potom take veci este... len pockaj a ja ti to poslem potom postou alebo cim neviem ok?
Casero
Profil
edit: neříkejte mi že tihle tři nejsou jedna osoba..:-D

MaLQy
nehrot to!...myslím, že chápeš, že on má větší problém, než jen chybějící IE v jeho Win 3.11
jonge
Profil
egresh
Pokolikáté vidíš počítač ve svém životě? :o)
zigo
Profil *
boze nekdo mu to napalte chudakovi nech furt neuteka hore dole (ja nemam napalovacku na diskety:(
GrizzlyX
Profil
egresh:
rad bych ti vysvetlil par pojmu:
1) IE neznamená Internet
2) Internet je síť serverů
3) Server = úložiště dat pro www stránky

takze inernet je neprehledna sit dat takze je zkopirovat na disketu o 1.44 mB je dosti smesne.
Casero
Profil
zigo
ja nemam napalovacku na diskety:(

vsadím se z tebou, že tu moc lidí nemá...řekl bych že bude eště hodně dlouho běhat hore-dole než mu to někdo napálí na disketu :-D
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0