Autor Zpráva
Mingan
Profil
Prosím o pomoc. Tvořím stránky a chci udělat vysouvací menu. Našel jsem několik návodů. Jako nejvhodnější jsem si vybral článek Lukáše Mačího. Zdrojový kód jsem si prošel a upravil pro své potřeby. Vše jsem úspěšně rozběhal ve FF a Opeře, jenže v IE, to nefunguje a to i přes to, že mám nakopírován hover.htc, který má simulovat pseudotřídu :hover pro li v IE. Nemůžu najít příčinu. Krom toho jsem zjistil, že IE také ignoruje border-left u li.
Fred
Profil
Zkus to online, byla tu debata, že některým .htc nefunguje ofline. Nevím proč, taky mě to na lokále nefunguje.
Mingan
Profil
Ježiš já nedal link. Ani online to, ale neběží. Nerozumím zrovna JavaScriptu, takže si moc nevím rady.
Fred
Profil
Nejdřív to zkus to dát jinam než na index, v IE se občas javscripty peou se scripty z reklamy, když to nebude ono může být problém IE6+SP2 kde musíš posílat to .htc s MIME hlavičkou text/x-component,. Více je tady na diskuzi http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=36 12 , ale řekl bych, že v tvém případě to bude ta reklama
Mingan
Profil
Fred» Není to na indexu. Ale myslíš, že se to hádá s reklamou. Tý se nezbavím, ale nakopíroval jsem si to na otcův hosting. Podle toho co mi ukazuje IE, to je furt na nic. Moje IE, ale zásadně blbne, takže moc nevím. (Toho centrování jsem si vědom.)
Fred
Profil
Koukám, že tam v tom druhém odkazu narozdíl od zdroje dopisuješ tím javascriptem jenom
ul.sub{visibility: visible;} li {behavior: url(hover.htc);}

Kdežto v originále se tam vkládá

ul.sub{position: absolute; z-index:10; visibility: hidden; } li.mainHover ul.sub{visibility: visible;} li {behavior: url(hover.htc);}

Zkus to tam doplnit, na tom wz.cz to máš, tam to nejde kvůli reklamě, a tady kvůli tomu co tam chybí
Mingan
Profil
Fred» Byl to další z pokusů. Začal jsem odznova s výše zmiňovaným příkladem a procházím, každou definici, doplňuju výkladem a zkouším, co se projeví a co ne. Děkuju za pomoc. Dneska to snad nějak vymyslím.
Pojišťovák
Profil
Určitě se podívej na tenhle web. Je tam spoustů návodů i s kódem. Doporučuji!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0