Autor Zpráva
marw
Profil *
Hm :) toto bude asi riadne blba otazka ale mam stranku a je ju vidno iba v mozzile :| v IE iba ramcek a v opere je to tak ze ramceky v ktorych je daco napisane su cele biele a nic neni vidno...Hm prepacte ze som taka lama :D ale ako to spravit?
Miloš
Profil
Nemám křišťálovou kouli a nejsem vědma.
Co takhle odkaz nebo aspoň kód?
marw
Profil *
je to asi totalny blud neviem ja sa len ucim CSS


<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<html>
<head>
<title>...::WEISER::...</title>
<link rel="shortcut icon" href="images/favicon.jpg">
<meta http-equiv="MSTHEMECOMPATIBLE" content="no" />
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />
</head>

<body bgcolor="black" text=" #ffcc00" sizetext="h2" link=" #ffcc00" vlink=" #ffcc00">

<style type="text/css">
#cela-stranka {width: 1000px; margin: 0px auto;}
body {text-align: center;}
#prave-menu {width: 180px; float: right;}
#leve-menu {width: 180px; float: left;}
#leve-menu {background-repeat: no-repeat;text-align: left; background-image: url("images/pozadie_lavemenu.jpg" ); color: #000000;font-size: 11px; font-family: Arial}
#prave-menu {background-repeat: no-repeat;text-align: left; background-image: url("images/pozadie_lavemenu.jpg" ); color: #000000;font-size: 11px; font-family: Arial}

#hlavni-text {text-align: left;width: 620px; float: left;}
#hlavni-text {bgcolor: black; color: #000000;font-size: 11px; font-family: Arial}
#cela-stranka {background-image: url(""); color: black;font-size: 11px; font-family: Arial}
.reklama {bgcolor: #000000; color: black;font-size: 11px; font-family: Arial}
</style>
<STYLE>
<!--
a {text-decoration:none}
a:hover {text-decoration:underline}
-->
</STYLE>

<div id="cela-stranka">
<div id="hlavicka">
<!-- ZACATEK - FREEHOSTING REKLAMA LISTA -->


<!-- ZACATEK - FREEHOSTING REKLAMA LISTA -->




<!-- KONEC - FREEHOSTING REKLAMA LISTA -->

<iframe src="header.htm" width="1000" height="230" FRAMEBORDER="0" SCROLLING="no"></iframe>

</div>


<div id="leve-menu">
<iframe src="lavemenu.htm" width="190" height="700" FRAMEBORDER="0" SCROLLING="no"></iframe>
</div>



<div id="prave-menu">
<iframe src="pravemenu.htm" width="190" height="700" FRAMEBORDER="0" SCROLLING="no"></iframe>
</div>

<div id="hlavni-text">
<iframe src="hlavne.htm" width="620" height="700" FRAMEBORDER="yes" SCROLLING="auto" name="hlavne"></iframe>

</div>

<center>
<br><br>
<div id="paticka">
<iframe src="reklama.htm" width="400" height="50" align="center"marginwidth="-100"FRAMEBORDER="0" SCROLLING="no" ></iframe>

</div>
</center>
</html>
marw
Profil *
Podla mna je zle toto
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" 
marw
Profil *
Dakujem pani WEBMASTRY :D:D:D ja som si to spravil sam dikes ;) nebolo to tazke len sa trebalo pohrat :P a uz to ide vsade :P
Mistr
Profil
marw
Jak vidím, již to funguje. Pokud Ti to nebude proti srsti, napkoíruj sem, prosím, onen opravený kód. Třeba někomu, kdo narazí na stejný problém, pomůže.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0