Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobry den mam takovy problemek, pokud napriklad navstivite tento odkaz Seznam-charita, hned prvni bude stranka kterou jsem delal. Nelibi se mi ale popisek, nechapu proc tam neni description te stranky, ktery mam v metatagu. Jak docilit toho aby v popisku byl normalni text a ne tyto nedulezite a nezajimave informace. Dekuji
Joker
Profil
Do popisku se zjevně dává text na začátku stránky, tak tipuju, že dát na začátek stránky nějaký normální text ;-)
frances
Profil *
Jak to myslis na zacatku stranky? NA zacatku stranky mam tagy, mam tam dat nejaky skryty tag s textem ktery uvidi jen vyhledavace?
Railbot
Profil
frances
To určitě ne. Zkrátka to prekousnout (o nic nejde, web je stejně první) nebo dát před menu, které se jako první bere, nějaký text, viditelný pro všechny.
frances
Profil *
No ale nevim zkratka jak na to, vlozit tam text navic uplne nesmyslne jen kvuli vyhledavaci se mi nechce...
Nechapu pro proste kdyz dam do vyhledavace Charita Hranice tak to vypise:

Uvodni stranka(accesskey 1) Charita Hranice Uvodni stranka Úvod | O nas O nás | Novinky Novinky | Kniha navstev … redakcni system Simply&Smart Simply&Smart) | Charita Hranice| Administrace tisk této stránky(accesskey

a kdyz dam treba Dakr tak tam je presne to co porebuji, presny vystizny popisny text...:

Bubnové sekačky, mulčovače, frézy na sníh, traktory, lisy na ovoce, rozmetače na sůl a umělá hnojiva, drtiče větví, obracečky, vozíky, rotavátory, radlice a samostatné motory Briggs&Stratton, Honda, Jikov a Tecumseh. Výroba, velkoobchod, prodej, servis zahradní a zemědělské techniky DAKR.

Muze mi prosim toto nekdo vysvetlit a poradit jak na to?
Dekuji
Joker
Profil
frances
a kdyz dam treba Dakr tak tam je presne to co porebuji, presny vystizny popisny text
No jenže to je profil té firmy v katalogu na Seznamu a tam předpokládám zadává ten popisek někdo ze Seznamu anebo samotná ta firma.

Další možnost by byla napsat na Seznam, aby tam dali jiný popisek ;-)
frances
Profil *
ok dik
tajny spion
Profil
frances
Stejne vyhledavac napise do popisku casti textu, kde se na tvem webu vyskytuje vyhledavane slovo. Takze i kdyz das na zacatek text, vyhledavac z nej urizne pouze kousek a dal to bude delat jako ted.
slamicz
Profil *
Mám podobný problém. Vyhledávač mi místo popisu, který jsem při registraci vkládal, dal kód banneru.
Railbot
Profil
slamicz
To tak bývá. Vypisuje se hledané klíčové slovo na stránce + nejbližší text. Ten text, který si zadával při registraci. Nejde náhodou o Katalog? Protože do vyhledávání se neregistruje.
Mistr
Profil
Diskuze s kolegou slamicz pokračuje v jiném tématu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0