Autor Zpráva
KarolínaS.
Profil *
Nevím kam přesně dotaz zařadit, snad mi tady poradíte. Chtěla bych menší e-shop, do cca 1000 položek, nejlépe něco hotového k pronájmu, něco kde budu mít možnost změnit vzhled - logo, barvy. Poraďte mi prosím, našla jsem http://www.4shop.cz/e-shop-pronajem/ ale moc se nevyznám, zaplatím ročně 550kč a vše bude fungovat? Doplním si pouze zboží, ceny...? Snad jsem to popsala srozumitelně. Moc děkuji.
souki
Profil
Dovolím se vecpat náš eShop-hosting.cz :)
Pronájmy eshopů jsou asi dvou typů - buď si pronajmeš systém s univerzální šablonou za pár korun. Výhodou je minimální cena, nevýhodou potom podpora a právě grafika. Můžeš si totiž být jista, že ikdyž si změníš barvy a logo, tak eshop bude vypadat jako 1000 dalších. To se na první pohled nezdá jako nevýhoda, ale lidi si nepamatují názvy, ale spíš podobu.
Druhá varianta je, že si zaplatíš originální grafiku a tu ti pak napojí na jejich systém.
U nás používáme tu druhou variantu ještě s tím vylepšením, že klient na začátku dostane přiděleného opatrovníka a ten s ním probere podobu grafiky, jaké funkce využije, jakou formu reklamu zvolit pro jeho obor atd atd...

P.S.: u 4shop.cz jsou ceny za měsíc
KarolínaS.
Profil *
Můžu se zeptat na kolik cca mě vyjde měsíční provoz e-shopu u Vás a na kolik cca v průměru grafika? Pokud jsem to dobře pochopila tak u Vás bych si zaplatila originál grafiku + potom měsíční provoz e-shopu? Moc se v tom nevyznám, umím statické stránky ale mi moc neříká. Prostě potřebuji něco již hotového kde si každý měsíc zaplatím , vložím zboží, ceny.
souki
Profil
KarolínaS.
to je různé... máme nějakou standardní cenu, pak kouknem co klient prodává a když to vypadá, že by se mu pronájem prodražil, tak se vyrobí sleva. V praxi to pak vypadá tak, že jsem ještě nikomu neúčtoval tu plnou :) Promítá se do toho hlavně počet položek a "míra péče".
U grafiky v podstatě jenom zprostředkováváme služby grafiků na volné noze nebo jiných studií (podle rozpočtu). Pokud se dohodneme na nějaké mnimální délce spolupráce (třeba 12 měsíců), tak tuto cenu ještě dotujeme.
Měsíční paušál má pak rozpětí při Vašich položkách asi 590-990Kč - když tak bychom se dohodli po mailu (soukup(a)webnamiru.com). Další možnost pak je, že se neplatí fixní paušál, ale určité % z obratu. Tam je pak možné se dohodnout, že budeme dokonce platit reklamu apod.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0