Autor Zpráva
machu
Profil
Ahoj tak jako bych to nečekal ve škole jsem dostali prvni prezentaci v powerpointu. Ja jsem si vybral tema internetova stranka. A potřeboval bych se zeptat jestli by mi někdo mohl vysvětlit velmi jednoduše jak to funguje :D Vím že označení www - world wide web je nějaka celosvětová síť která jpředstavuje propojené všechny hepertextove odkazy :D hypertextove odkazy to jsou jako webové stránky nebo jak ? to jsem načerpal z wikipedie :D fakt nevím mám v tom prostě zmatek mohl by mi z toho udělat jednuduchou strukturu ? moc díky budu rad nechtěl bych si udělat ve škole trapas
Zdeněk Košťál
Profil
machu
:D Wikipedia, Jak psát web a Google nestačí?
machu
Profil
ja se ptam na určitu věc, kteru potřebuju pochopit stačí mi vysvětlit neco jako prinpic fungování informace jsi dokážu najít jenomže tam je to celkem nakrájené a mi to pořád nezapadá do sebe
Str4wberry
Profil
Reakce na machu:
Třeba by Tě mohla zajímat Historie Webu na Webylonu.
machu
Profil
výborně moc díky to jsou informace z wikipedie nebo wikipedie to ma z toho webu ale je to stručné a přehledné diky
gina
Profil
Ahoj, včera jsem se ptala, jak přenášet data z jednoho pracoviště na druhé (flash). Vždycky se mi ze sady web.souborů v FP něco ztratí. Odpověď žádná a hlavně můj dotaz zmizel. Proč.
Mistr
Profil
gina
můj dotaz zmizel. Proč.
Protože zde platí, že pro nový dotaz si máš založit své nové téma. Prosím, učiň tak. Díky.
Hooonza
Profil
gina
A o co ti teda jde? Okopírovat soubory na flashku a přenést jinam? Co třeba celý adresář zabalit do archívu, např. do zip, hezky budou soubory pohromadě, na druhém počítači je pak zase rozbalit...
gina
Profil
Jo, přesně o to mi jde. A tohle mě mohlo taky napadnout. Dík - pomohl jsi mi.
Hooonza
Profil
Mistr
Protože zde platí, že pro nový dotaz si máš založit své nové téma. Prosím, učiň tak. Díky.
Já nevím, nechci zasahovat do moderování ani zakládat flame ware, ale v pravidlech nic takového není, maximálně je tam něco o přesunutí, ta holka potřebovala pomoct, místo toho byl její dotaz smazán?
Měsíček
Profil
Je to nepsané pravidlo k čemu by potom bylo hledání kdyby se v jednom vlákně rozebíralo 20 druhů problému?
Hooonza
Profil
Je to nepsané pravidlo k čemu by potom bylo hledání kdyby se v jednom vlákně rozebíralo 20 druhů problému?
:-) No jo, bylo by to blbé:-) Tak je potřeba najít nějaké řešení a ne mazat:-) Vždyť gina je dáma, včera tu byla poprvé a není se co divit, že hned nepronikla do fungování systému. Prostě se zaregistrovala a myslela, že se může ptát, něco potřebovala, s čím si nevěděla rady. Nejednala systémově, ale třeba ani neměla čas zkoumat, jak to tady funguje. A tohle fórum bylo vždycky spíš pro lidi.

A teď místo odpovědi jí na uvítanou někdo příspěvek bez dalšího smaže... ?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0