Autor Zpráva
_Motorka_
Profil
ahoj, robim si novy design stranky vsetko, no a bude mat viac ako 50 html stranok. no ked neco o tyzden zmenim nechcem vsetkych 50 opravovat, preto ako vela ludi chcem spravit aby stranka bola rozdelena na 3 stranky, lavy stlpec,vstrede obsah, pravy stlpec. no ale ja uz mam index stranky spraveny, a ako mam porozdelovat ten pravy, stred, lavy do tych troch weboch? pozeral som sa uz na nejake weby kde to bolo ale tam ako maju napr. na pravo:
<iframe name="I2" width="450" height="565" src="owebe_files/owebe.html" border="1" frameborder="1" scrolling="no">
no ale teras som v tom velmi puf ze kde co ako a mam v tom strasny chaos. pls mi pomozte alebo aspon vysvetlite ako nato :(
Spikee
Profil
Ak dobre chápem, tak ti pomôže http://www.jakpsatweb.cz/include.html
_Motorka_
Profil
tak ale mne to cele blbne :( budem sa musiet nato vykaslat a opravovat kazdu z 50 stranok :( :( :(
Spikee
Profil
A čo ti presne blbne?
Mordae
Profil
Zkus tohle:
Vytvoř si soubor bez menu a na místo menu vlož "<?php include "menu.html"; ?>, soubor ulož jako "stranka.php".
Vytvoř si menu v souboru "menu.html".
Celé to zkopíruj na server, kde máš web a koukni na "stranka.php". Pokud hostuješ například u webzdarma, či dokonce někde komerčně, mělo by to fungovat.
Pokud ne, zkus místo toho <?php .... ?> dát:
<!--#include file="menu.html"--> a uložit jako "stranka.shtml".

Pak dej vědět jestli to jde a u koho máš stránky.

NOTE:
DOMA TI TO NEPŮJDE, asi...
_Motorka_
Profil
no dik, ide to ale na VELMI VELKU CHYBU , lebo som dal lave.htm stred.htm prave.htm vsetko ukazuje ale lave.htm ukazuje ako obrazok a ani na odkazy sa neda kliknut.to preco?? pls pomoz mi
_Motorka_
Profil
SUPER SUPER SUPER ! uz som prisiel na chybu kde som mal v lave.htm a teras mi to vsetko ide ako ma. strasne diki za pomoc!!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0