Autor Zpráva
NPet4P
Profil *
Ahoj, jen tak ze zajímavosti bych se chtěl zeptat, jaký používáte progrAM na psaní html kódu? Poznámkový blok? to asi ne, je to v něm prozatim píšu ale chtěl bych se poohlédnout po nějakém, šikovnějším...
Ghosting
Profil
PS Pad
panther
Profil
NPet4P
mohu jen souhlasit s ghostingem, PSPad u mě jednoznačně vede, i když jsem vyzkoušel i další..
janix
Profil *
Mě vyhovuje notepad++
Hugo
Profil
NPet4P

Jaký používáš OS? Na win je asi nejlepší PSPad, na linuxu vim.
NPet4P
Profil *
Co máš s "OS" přesně na mysli?
panther
Profil
NPet4P
že by operační systém?
NPet4P
Profil *
Jestli máš na mysli operační systém, tak používám windows...
Cup
Profil
PSPad
Izzi
Profil
Matrix Y2K
Longaster
Profil
Ja používam Notepad++ a som spokojný.
peta
Profil
v linuxu staci bohate ten k-edit, co obarvuje syntax, ve win staci notepad++. Tez se dobre pise ve htmlvalidator z htmlvalidator.com . Zrovna sy lze provest kotrolu a program neni tak narocny jako jine, treba pspad. pspad je tez ale dobry, jen s nim treba umet zachazet pri problemech s kodovanim.
Ja treba pouzivar far manager + plugin na obarvovani. Tez mi to bohate staci na veskerou praci.
Joker
Profil
NPet4P
Ve Windows PSPad, v Linuxu jde Wine+PSPad, případně já používám Eclipse i na PHP apod.
Manq
Profil
Tohle téma je tu snad každý měsíc. Vždy vyhraje PsPad. Stačí hledat podobné ankety třeba tady na Diskusi.
fandaa
Profil
NPet4P
Já používám na všechno phpDesigner 2008.
Timy
Profil
K phpDesigneru se taky hlásím :-).
kletely
Profil
Ja tak tiež odporúčam PSPad.
peta
Profil
Manq
Mystifikace :) PSPad vyhraje v poctu uzivatelu zde, protoze neradi prechazeji na neco jine. A treba takovy Notepad++ je maly jednoduchy exe a bohate to staci. A nebo pohodli faru na velke obrazovce pri alt+f9, tomu se nic nevyrovna. Nez stejnou situaci vyklikas v pspadu, to se teda naklikas :)
Osobne davam vzdy prednost malym sviznym programkum tohoto typu nez tem, ktere mi to sice pekne obarvuji predelavaji na rozbaleni, ale delaji to silene pomalu uz pri troska vetsim souboru.
preca1
Profil
poznámkový blok :)

Vaše odpověď

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0