Autor Zpráva
rrr
Profil *
Ahoj volam sa roman a mam 14 rokov. Php a mysql sa venujem uz nejaky ten mesiac, ale hladam niekoho kdo by mi trochu pomohol, poradil, podrzal. Mam rozpracavani jeden projekt, ktory som uz niekolkokrat zrusil, obnovil, prepracoval. Obcas, ked mi nieco nefunguje, nepracuje spravne, neni mi vsetko jedno :P
Ak by sa niekdo, kdo ma chut pomoct nasiel prosim napiste mi. ICQ: 443003980

Diky
Taps
Profil
rrr
klidně se můžeš ozvat
peta
Profil
rrr
klidne napis na forum php / databaze nebo na mail.
Tez mam nekolik projektu prepracovanych a nedokoncenych. Treba redakcni system. Fungoval mi, mam funkcni verzi ulozenou, ale nove napady, lepsi usporadani a uz to tam rok mam rozvrtane. A ted mam zas jiny pohled z Plone a asi to udelam cele od znova uplne jinak, 200k kodu k certu :)
Pak tu mam treba herni konzolu s piskvorkami, kam je mozne pridat i jine hry. Mel jsem to slibene pro jeden chat, ale pripletlo se do toho vic veci.
Jenze ty mas vic casu na takove veci.
Na druhou stranu cas zabijis s hrackou zvanou pocitac misto komunikace a hrani s lidmi venku. Jestli byh ti do toho mohl kecat, bez radeji ven, bavit se s lidma, hrat hry, kamaradit, rozchazet se.
vertigo4
Profil
peta
Co to meleš? Už zase dochází baterky?
vydrus
Profil
peta
Tez mam nekolik projektu prepracovanych a nedokoncenych. Treba redakcni system. Fungoval mi, mam funkcni verzi ulozenou, ale nove napady, lepsi usporadani a uz to tam rok mam rozvrtane. A ted mam zas jiny pohled z Plone a asi to udelam cele od znova uplne jinak, 200k kodu k certu :)
Pak tu mam treba herni konzolu s piskvorkami, kam je mozne pridat i jine hry. Mel jsem to slibene pro jeden chat, ale pripletlo se do toho vic veci.
Jenze ty mas vic casu na takove veci.
Na druhou stranu cas zabijis s hrackou zvanou pocitac misto komunikace a hrani s lidmi venku. Jestli byh ti do toho mohl kecat, bez radeji ven, bavit se s lidma, hrat hry, kamaradit, rozchazet se.



Zase básníš?
Bubák
Profil
peta
Založ si blog, plný hоvnotných čláků, začít můžeš třeba:
- pohled z Plone
- prohlizec neumi prohlizet
- window.open a časovač
- window.open a jména oken začínající podtržítkem
- float
- jádro prohlížeče Opera

Toto je odborná diskuse. Pokud sem soustavně píšeš bláboly, tak se nediv podráždě reakce diskutujících.
peta
Profil
Bubák
dalsi flame spam, prispevek neni k tematu!

Zajimave je, ze predchozi oznameni o spamu a flame mi moderator smazal, ale ty prispevky uz tu nechal. Takze si myslim, ze ma osobni problem, ktery mu zastinuje pohled na realny svet. Kdybych takovy prispevek, jako tihle 3 napsal ja, hned mi ho smaze :)
Coz pravdepodobne udela i s timto. Takze ja se nemuzu vyjadrovat k ostatnim, ale oni ke mne ano. Vyborne.
panther
Profil
peta
dalsi flame spam, prispevek neni k tematu!
a ta tvá průpovídka k tématu snad byla? Co má společného hraní si venku atd. s PHP?
Bubák
Profil
peta
dalsi flame spam, prispevek neni k tematu!
Naprosto souhlasím. Je to jen příspěvek ke tvému příspěvku http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=80 892#3, akorát jsem zatajil, co mám rozvrtané.

Takze ja se nemuzu vyjadrovat k ostatnim, ale oni ke mne ano. Vyborne.
Ale můžeš: Jenze ty mas vic casu na takove veci.
Na druhou stranu cas zabijis s hrackou zvanou pocitac misto komunikace a hrani s lidmi venku. Jestli byh ti do toho mohl kecat, bez radeji ven, bavit se s lidma, hrat hry, kamaradit, rozchazet se.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0