Autor Zpráva
Ja
Profil *
Snažím se zlepšit trošku kódování a design stránek, které amatérsky vyrábím. Prošel jsem Chamurappiho test na roboty, poslal jsem mu e-mail, ale zřejmě mu nedorazil, tak se ptám:
1) Jak mohu bez vložení na můj web ukázat tu stránku, kterou bych chtěl vámi okomentovat
2) Chtěl bych vyhlásit placenou soutěž na můj web (www.prodej-pozemku.net) a vítězem by se stal někdo, koho zvolíte vy všichni, ale nechci ,aby mi to posílali, ale zveřejňovali to pouze na "jak psát web".
Pokud mi řeknete, že je to přínosné pro váš web, zveřejním parametry a co bych očekával, aby bylo na webu.
panther
Profil
Ja
ad2) je podle mě aukce, které jsou zakázány..
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ja:
Prošel jsem Chamurappiho test na roboty, poslal jsem mu e-mail, ale zřejmě mu nedorazil
Zatím nic. Opravdu nejsi robot? Poděkoval ti můj konktaktní formulář za zprávu?

Bod 1 jsem moc nepochopil. To „vámi“ se týká jen mě nebo všech lidí, kteří čtou diskusi?
K bodu 2: Postupné hromadění soutěžních návrhů na této diskusi by asi nebylo dobré. Lepší bude, když si necháš návrhy poslat na soukromou adresu a pak ty nejlepší předložíš najednou k posouzení.
Ja
Profil *
panther
Nechci, aby to tak vyznělo, to si umím objednat u koho chci rovnou stránky, jako co jsem objednal na ostatní mé weby. Chtěl jsem slyšet, jestli to je zajímavé pro váš skvělý web, aby ti kteří se učí od vás moderátorů (vy si určitě umíte najít zakázky samy, nebo si vydělat), a i vy moderátoři abyste mohli zhmotnit to, co umíte. A právě to co zkouší na svých stránkách, které nikdo nevidí, zde se můžeme všichni veřejně poučovat dle vašich komentářů a návodů. Opravdu nepotřebuji aukci a určitě nechci ušetřit, ale jsem měl v úmyslu pomoct, proto se nejdřív ptám, jestli je to dobré pro váš web. Omlouvám se, jestli to vyznělo jinak.
Ja
Profil *
Chamurappi
Nikdo mi nepoděkoval a ani nezamával. Na další komentář počkám, až si přečtete odpověď pro pana panthera
Ja
Profil *
Chamurappi

"Bod 1 jsem moc nepochopil. To „vámi“ se týká jen mě nebo všech lidí, kteří čtou diskusi?"
Myslel jsem tím všechny. Proč byste se pobavil jen vy sám. Nevím, jestli mám celý kód okopírovat a poslat na vlákno, nebo je jiný způsob, aby ho viděli všichni a okomentovali ho. Vás jsem kontaktoval, abyste mi poradil a abych se nemusel takhle potit veřejně (tedy pokud je ten můj nápad blbej).
panther
Profil
Ja
Nevím, jestli mám celý kód okopírovat a poslat na vlákno, nebo je jiný způsob, aby ho viděli všichni a okomentovali ho
a je problém nahrát jej na server? Pokud nechceš zveřejnit svou doménu, mohl bys využít nějakého freehostingu. Popravdě, je to lepší než 200 řádkový kód nakopírovaný do diskuse.
Ja
Profil *
panther

"Popravdě, je to lepší než 200 řádkový kód "
No když mi řeknete, že mi Google nebo Seznam nezablokuje stránku, nebo něco neudělá, že si každou chvilku něco nového nahrávám, tak s tím problém samozřejmě nemám, kdyžtak ji mohu nahrát hned na www.1-0.cz
Chamurappi
Profil
Reaguji na Ja:
Chtěl jsem slyšet, jestli to je zajímavé pro váš skvělý web
Asi je.

tedy pokud je ten můj nápad blbej
Je to normální nápad, zveřejnění mu neuškodí.
Už tu před pár týdny někdo žádal o povolení uspořádat soutěž a bylo mu vyhověno.

když mi řeknete, že mi Google nebo Seznam nezablokuje stránku, nebo něco neudělá, že si každou chvilku něco nového nahrávám
Bez obav, nic ti neudělají. Nemají důvod. Spousta lidí si odkládá na web rozdělané věci.
ninja
Profil
Ja: a co vam mame na 1-0.cz hodnotit? Design nezajimavy a chybovy, prakticky zadny obsah, spatna cestina.
Ja
Profil *
ninja
"spatna cestina."
Jsem cizinec ,sice tady žiju od 1989 ale pravopis...tady končím mám nové vlakno v "názor na stránku" s novým obsahem
Ja
Profil *
Chamurappi
Ještě poslední příspěvek na toto vlákno ode mne. Pane Chamurappy, nebo někdo, kdo je kompetentní a má oprávnění mi poradit v tomto pohledu můžete mi pomoci, jak správně formulovat a definovat tu dejme tomu soutěž. Můžete mě provolat na telefon 603 471 869 a já vám zpětně zavolám, protože manželka už jde spát a pokud to budu psát já, nepřeji si slyšet ninju, co by mi teprve potom řekl.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0