Autor Zpráva
vonv
Profil
Mám dotaz k iframe:
chci použít iframe na níže uvedené stránky, ale místo aby se na mojí stránce otevřel rám, tak se celá stránka přesměruje na kawasaki.cz. Pokud jako src uvedu jinou stránku, tak se mi rám zobrazí tak jak má. Je možné, že má kawa na stránkách něco, co mi neumožní použít iframe?

Použitý kód:

	<iframe src="http://www.kawasaki.cz" width="780" height="1200" scrolling="no" frameborder="0" margin="0" align="top" style="padding:0px 0px 0px 0px; margin:0px 0px 0px 0px">
	</iframe>

Díky.

Moderátor Chamurappi: Titulek „Dotaz k iframe.“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Radek9
Profil
To je tím, že má v hlavičce tento kód :)
	<script type="text/javascript">
		if (self != top) top.location.href = window.location.href;
	</script>
vonv
Profil
.. a předpokladám, že na iframe tedy můžu zapomenout. Nebo je nějaká možnost, jak si "vyzobnout" kousek stránek?
Radek9
Profil
Php funkce file_get_contents()
vonv
Profil
No nevim jestli to je využitelné pro mě - v html něco splichtím, ale k téhle fuknkci jsem v rychlosti našel že slouží k přečtení celého souboru do proměnné - nejsem si jistý, jestli to řeší moji potřebu zobrazit pouze část dané stránky v mém rámu.
Chamurappi
Profil
Reaguji na vonva:
Část prohlížečů podporuje atribut security="restricted", kterým lze paralyzovat skripty na stránce v rámu, což by zabránilo i tomuto přesměrování. Žádná metoda funkční ve všech dnešních prohlížečích ovšem neexistuje, pokud vím.
PejsekHA
Profil *
Dobrý den, mam stejny problem, nejde ho nejak obejit? Dekuji.
panther
Profil
PejsekHA
umíš číst, co bylo výše napsáno?
PejsekHA
Profil *
Umim, ale jaksi nevim co se tam pise, jak t mam spravit.. Spis tam pisou ze je to nemozne, je to pravda?
Petr ZZZ
Profil *
Zdravím,

zajímá me to z opacné strany - nechci, aby nekdo uzavíral mou stránku do nejakého rámu na svém webu. Chce-li odkázat, at odkáze, ale do nového okna prosím. Takze bych dal do hlavicky kód, který uvedl Radek9 #2. Dá se to jeste zkombinovat s tím, co píse Chamurappi #6? Pokud ano, kam to napsat? Nemohl byste mi to nekdo (pokud mozno oboje - jde to soucasne?) doplnit do následujícího kódu?

Díky predem a zdravím,

Petr

<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"
       "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<html>
<head>
<title>Bezvadná stránka</title>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=ISO-8859-1">
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styl.css">
<style type="text/css">
</style>
</head>

<body>

  <div class="tl ce">
    <h6 class="lhi">Willkommen bei Petr&nbsp;ZZZ!</h6>
    <p class="lhi">Sie sind gern gesehen usw. usw. usw...</p>
  </div>

  <p>
    <a href="index.htm" title="back to start">zur&nbsp;Startseite</a>
  </p>

</body>
</html>


(Omlouvám se za chybející diakritiku.)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZa:
Dá se to jeste zkombinovat s tím, co píse Chamurappi #6?
Ne. Nic účinnějšího než skript v příspěvku #2 asi nenajdeš.
Petr ZZZ
Profil *
Díky, Chamurappi,
to ([#11]) je jasná odpoved. Neodporuje to ale tak trochu tomu, co jsi psal v [#6] „což by zabránilo i tomuto přesměrování“? K cemu potom to reseni #6 je? Promin, jestli se blbje ptám, já znám trochu základy HTML a CSS, ale jinak jsem z webdesignu hlavne jelen :-)
Díky za trpelivost, Petr
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZa:
K cemu potom to reseni #6 je?
K tomu, aby majitel stránky snažící se nalistovat cizí web do <iframu> zabránil (alespoň v některých prohlížečích) ochraně, o kterou se pokoušíš. Je to tedy obrana proti obraně z #2.
Petr ZZZ
Profil *
Chamurappi, díky moc, uz je mi to jasné! Zdravím, Petr
Bubák
Profil
Nic účinnějšího než skript v příspěvku #2 asi nenajdeš.
Existuje stejně účinná, ale vylepšená verze:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=57511#4
Petr ZZZ
Profil
Bubáku, díky i Tobě! Použil jsem tu vylepšenou verzi, objevil se ale nový problém, na který jsem založil nové vlákno v sekci Javascript:

JS způsobí varovnou hlášku na disk, ale ne na internet.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0