Autor Zpráva
Matej Gazda
Profil
<h1> Ahojte <h1>


Potreboval by som nejaky dobry software na tvorbu webu pod linuxom, treba mi nieco ako PS PAD.

Dakujemm...
Matty
Profil
Matej Gazda
Dobrý je třeba BlueFish, nicméně pokud chceš, můžeš PsPad emulovat přes Wine.
svadla
Profil
treba jedit, gvim, quanta, ...
Matej Gazda
Profil
Matty
Cez wine nechcem..


Pouzivma uz Blue Fish je to zatial OK. dakujem.
Ondřej Fibich
Profil
Vyzkoušej Netbeans IDE pro PHP
Jan Rippl
Profil
PHPEdit
mpark
Profil
phpedit je už pro linux?
Jan Rippl
Profil
mpark
http://www.gphpedit.org/
mpark
Profil
Díky
lukasekk
Profil *
kde najdu v phpedit pro windly něco jako výběr barev s insertem přímo do kódu na zvolené místo ve tvaru #FFFFFF?
Cejn
Profil
Já jsem zatím zkoušel Quanta a Bluefish a dobrý, akorát mi chybí editace souborů přímo na webu pomoci toho ftp přístupu. V PS padu byl udelanej fakt hezky, tady mi to chybí... Nevite nejaky editor podobny ps padu s tim ftp klientem?
TomášK
Profil
Pro rychlou úpravu souboru na ftp používám Gedit - ale používám to jen na úrovni: v prohlížeči souborů otevřu soubor, Geditem upravím, uložím a zavřu. Nevím, jestli v sobě Gedit má i zabudouvaného nějakého file managera s přístupem na ftp.
Případně kdybys měl to štěstí a mohl se připojit na server přes ssh, můžeš používat jaký editor je libo, pokud je na tom serveru nainstalovaný (vim skoro určitě je ;-) ).
pmg
Profil
Myslím, že největší efektivity se dá docílit s editorem vim. Podporuje zvýrazňování syntaxe, doplňování kódu, záložky, foldy, editaci více souborů, editaci zkomprimovaných / šifrovaných / vzdálených souborů, makra, velice silný search 'n' replace. Doporučuji si ale napřed vyhradit týden na zajímavé čtivo.
kajaman
Profil
Já jsem zatím zkoušel Quanta a Bluefish a dobrý, akorát mi chybí editace souborů přímo na webu pomoci toho ftp přístupu. V PS padu byl udelanej fakt hezky, tady mi to chybí... Nevite nejaky editor podobny ps padu s tim ftp klientem?

tohle Quanta umí! Normálně dej Ctrl+O a zadej ftp server.
cejn
Profil *
ou kej, díky moc, zkusím na to mrknout jak bude čas ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Pokuste se již v titulku uvést název programu související s tématem.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0