« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Error
Profil *
Je dobrý Front page? Nemůžem se s někym dohodnout.

Pomozte chcem vědět jestli má dobré zdrojové kody? Není tam zbytečně mnoho zbytečných funkcí ve zdroj.? Nelíbí se mi na něm že tam vkládá samí mezery..

Co si o něm myslíte?
djlj
Profil
Error
Ne, není. Ale prý je dobrý NVU..
PerToon
Profil
FrontPage je v míře vkládaných zbytčeností jednička.
WanTo
Profil
Error
Pokud máš trochu víc času a trpělivosti, doporučuju se naučit HTML a Frontpage nepoužívat.
ppooler
Profil
Error
Pokud nemáš trochu víc času a trpělivosti, doporučuju Frontpage nebo NVU používat.
Gekon
Profil
Frontpage je dobrý, pokud jsi líný, nemáš čas, nechceš se naučit něco nového apod... Proto jsem na něm začínal:)
Filips
Profil
Já s frontpagem nemám zkušenosti vůbec. Začínal jsem na Golden HTML Editoru. Jinak nedoporučuju frontpage. Něco můžeš najít na Slunečnici.

Filips
WanTo
Profil
notepad rulezz :-D
RPG
Profil
WanTo
Yeah. :-D
Leo
Profil
Je par veci, kde vam Frontpage odvede relativne dobrou praci, jsou pripady ktere treba PSPad neresi (protoze neni wysiwyg): klikaci mapy v obrazku, tabulky slozite struktury a sprava webu (prejmenujete soubor a aktualizuje odkazy, napr.) Jinak nic moc, ale nejnovejsi verze neznam. Leo
Error
Profil *
Díky moc všem za poradu
sebi16
Profil
Kde by som nasiel Frontpage cz???kto mi vie poradit???
Leo
Profil
Koupit si ho? Leo
Epidem
Profil *

Kde by som nasiel Frontpage cz???kto mi vie poradit???


Text" target="_blank" rel="nofollow">http://www1.warforum.cz/viewtopic.php?t=94687&highlight=frontpage[url= http://neco.cz]Text odkazu
Anonymní
Profil *
Pro amatérskou tvorbu webu a pro nekomerční použití vřele doporučuji FrontPage 2003. Naprostá špička. Je pravdou, že profíci nad ním ohrnují nos, ale pro uvedené účely naprosto ideální. Z mého pohledu jediná velká nevýhoda - vysoká cena, tedy pokud chceme používat legální verzi...

Někdo doporučuje NVU. Zkoušel jsem si ho nainstalovat, zatím jsem našel jedinou výhodu - že je zdarma - také tomu asi odpovídají možnosti, myslím že s FP naprosto nesrovnatelné, ale to záleží na každém, zcela jistě každý má scůj oblíbený program.
Axamith
Profil
S FP jsem začínal a tak rychle jsem snad žádný sw neopouštěl. Raději jsem se naučil HTML a datluji v PS Padu. Je to složitější, ale mám( vetšinou ) kontrolu nad kódem a když něco nejede nebo chci změnit, tak vím, kam sáhnout. To je moje zkušenost. Nejsem žádný bourák, ale k FP bych se nevrátil. To se raději budu nad problémem chvíli trápit, ale vím, co dělám a jak to funguje.
Denny
Profil *
Error
ja mam Front Page 2000 a pouzivam ho iba na zistenie kodu farby a zakladny nacrt tabuliek,
neodporucam v nom robit cely web.... napr. ked mas niekde iframe napisany v nejakem HTML editoru (napr. Notepad++) a otvoris to vo FP tak ho mozes upravovat zasa len cez zdrojak....
Jedina pozitivna vlastnost je ze ti sam nahodi cely head okrem title
Rezy
Profil *
Myslim ze Frontpage 2003 je "pro zacatek" vyborna volba..... Da se na nem naucit "trosku" jazyk html a pozdeji uz tvorit stranecky pomoci nejakeho html editoru Jinak pro zacatecni inspiraci je na internetu Spousta "templates" (šablon) a web delat podle nich Jak rikam pro inspiraci a zacatek je frontpage dobra volba a v dnesni dobe torrentu neni problem tento software sehnat (myslim ze muzu rict) Doporucuji..........
HeWeR
Profil
Každý správný kluk si někdy udělal stránky ve FP a kdo říká že ne, tak to tak dělá dodnes.

Já říkám, že jsem odkojený na FP. Naučil mě základy. Moje první samostatná úprava v kódu bylo cool barvení rolovacích lišt. Pak mi FF přestal stačit - moc mě omezoval. A vývoj šel dál a dál...

Proto říkám FP rulez. Nicméně, musíš odhadnout čas, kdy s tím přestat :)

Oprava: FF -> FP (překepp :))
halogan
Profil
FF? Weby ve Firefoxu? Nebo snad Fucking Frontpage?

No nic, nerad odbiham. Co se tyce FP 2k3, tak je to celkem kvalitni editor, ktery cloveku pomuze pochopit logiku HTML.
habendorf
Profil
Každý správný kluk si někdy udělal stránky ve FF a kdo říká že ne, tak to tak dělá dodnes.

Sakra, ať už je míněn FP nebo FF, každopádně asi nejsem správný kluk :o)
Viktor
Profil *
Někdo holky jiný vdolky. Dělám ve FP2003 obecní web a dávám důraz hlavně na obsahovou stránku. Web je aktualizován někdy i 3x denně. K čemu je sebekrásnější "nemicrosoftí" web, když tam jsou celý rok pořád stejné informace.
HeWeR
Profil
Viktor
Teď je otázka kolik % lidí bude problémy si to přečíst, kolika % lidí se to vůbec nezobrazí nebo zobrazí tak aby se dalo něco přečíst a v neposlední řadě kolik % lidí ony informace najde (když někdo neumí ve FP tak se klidně napisy dělají pomocí: <font style="font-size:50px;color:red;text-decoration:underline"> a to je potom pošušňáníčko pro SEO :)
Anonymní
Profil *
HeWeR
Kolik % lidí má nainstalován IE ? = odpověz na otázku.
Tolika lidem se to zobrazí tak jak se to ve FP upraví.
Vyjímkou budou akorát ty 2% kteří mají FF nebo Op..

Viktor
Jestli jsi si všimnul, přestože jsi na diskuzi o FP
nevyhneš se zaujetí proti tomuto programu.
Souhlasím s Gekonem : .....Proto jsem na něm začínal:)
akorát bych dodal .....že já jsem u něj zůstal.
djlj
Profil
Každý správný kluk si někdy udělal stránky ve FP a kdo říká že ne, tak to tak dělá dodnes.
Co to je za blbost? Tak já asi teda dodnes dělám podle tvého tvrzení ve frontpage :D.
HeWeR
Profil
Anonymní
Nevíš o čem mluvíš.

IE má nainstalován každý uživatel vindousu, ale jen cca 76% lidí ho používá. -> tzn. Operu a Fx má každý 5.

Jak jsem říkal: "Nicméně, musíš odhadnout čas, kdy s FP přestat". FP je výborná pomůcka pro začátečníky, kteří neví co je HTML, nechcou se zaoírat kódem. Ale je také obrovská brzda, pokud u něj někdo zůstane...

djlj
:) neříkejte, že jste si nikdy neudělali stránky ve FP. Když jsem dostal nápad udělat si stránky otevřel jsem FP (asi před 4 roky :D). Předpokládám, že tak učinili všichni, kteří s tvorbou www neměli žádné zkušenosti, ale...můžu se plést.
djlj
Profil
HeWeR
Já ten program ani neměl nikdy nainstalovaný. Ještě před 5. lety jsem ani nevěděl, jak se zapíná počítač. Pak jsem dostal 486 a tam něco takového nebylo (ani by to na W95 nejelo). Už od začátku jsem dělal tedy jen v poznámkovém bloku. Předpokládáš špatně.
HeWeR
Profil
djlj
vyjímky potvrzují pravidlo :)
tom78
Profil *
Někteří z vás FP zatracují. Hlavní důvod proč používám FP je ten, že má funkce, které jsem jinde nenašel.
1) Include page (vkládání obsahu)
2) Hlídání odkazů, např. při změně adresáře
3) Publikování na web, publikuje to co bylo změněno

Máte pravdu, FP prasí kód, když se v něm dělá všechno, ale pokud si kód napíšu bez FP a pak používám jeho výše popsané funkce, je mi velmi dobrým pomocníkem.
Qui
Profil *
FP je dobrý na začátek aby člověk měl představu jak vypadá html ,potom zjistí že je lepší poznámkový blok
kde se smažou zbytečný znaky - hlavně mezery co natropil FP vše se uloží do html a je to ok
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0