Autor Zpráva
MrKolouch
Profil
Sem začátečník a vytvořil se si svůj první web,tady je www.lamy-na-prknech.borec.cz doufám že se vám bude líbit.Napište mi prosím také vaše weby a vím jak hodně špatně na tom sem.
Casero
Profil
www.moderniweb.cz zkus do radši dat do nazor na stránku, pro příště
filip186
Profil
Docela to jde, až na ten obrázek nahoře. Připadá mě nějaký moc zmáčknutý.
venca163
Profil
MrKolouch
porušuješ pravidla WZ o zobrazování reklamy
Bubák
Profil
Dlaší "New Page 2" ;-)
Typické začátečnické dílo. Menu v Javě chybí alternativa.
MrKolouch
Profil
jaký pravidlo porušuji o ničem nevím
Suji
Profil
MrKolouch
Myslim ze venca163 narazel na to, ze pokud mas reklamu jen na prvni strance nahore, tak by to podle pravidel wz.cz nemela byt jen stranka s odkazem Vstupte.

Jinak co se tyka stranky, me osobne nejvic vadi to menu v Jave. To same se da udelat pomoci CSS a jednoho obrazku. V tomto pripade se kvuli jednoduchemu hoveru spousti zbytecne JVM.
MrKolouch
Profil
Jinak co se tyka stranky, me osobne nejvic vadi to menu v Jave. To same se da udelat pomoci CSS a jednoho obrazku. V tomto pripade se kvuli jednoduchemu hoveru spousti zbytecne JVM.

mě to menu taky vadí že se posouvá podle textu,ale neumim to zmenit
Miloš
Profil
To menu je na zabití! Neustálé klikání, abych aktivoval prvek. A na každé stránce znova a znova. Už tě někdo zabil?
Musel jsem se na to podívat ve FF, kde se nic neaktivuje (narozdíl od opery a IE). Nehezké – modrá-žlutá-černá, menu pokaždé někde jinde…

<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

Buď se začni učit HTML/CSS, nebo použij lidštější wysiwyg editor, ale tohle je, nadto s ještě úžasněším smyslem pro grafiku, než mám já, (b)IMHO úplně na nic.
Kuba29
Profil
Ahoj,

Tvořím asi 1.rok ve Frontpage, poslední web je zde http://www.supergamesky.com
Stránky jsou statické, učim se tvořit v php, mysql 4.1 - 5.1 proměnné atd.

Zdar Kuba.
Miloš
Profil
Kuba29
Tohle je vlákno, které založil před víc jak rokem MrKolouch.
Chceš-li zhodnotit své vlastní stránky, musíš si založit vlastní dotaz.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0