Autor Zpráva
Gape
Profil
Promiň, že jsem tak trochu "zneužil" Tvého Nicku. Ale vidím že dokážeš dát fakt jasnou odpověď.
Z Tvého hlediska (z mého jako laika) doporučil bys mi teda vyměnit můj stávající FP 2002 za 2003? Díky

( de facto pokračování z http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=12&topic=6 294
)
Jan Václavík
Profil
na FP se vykašli.. použij něco jinýho, s timdle pěkný stránky neuděláš a ani se to nenaučíš
halogan
Profil
Ale udělá, mně Frontpage nevadí, když ho používá člověk. Začátečník má ihned kontrolu nad výtvorem a pochopí jednoduše strukturu webu i CSS.
thingwath
Profil
Je to jenom nastroj. Pravda, klon vi to neni :-)
Leo
Profil
"Začátečník má ihned kontrolu nad výtvorem a pochopí jednoduše strukturu webu i CSS."

Tezko se da souhlasit byt jen s jednim tvrzenim. Kontrolu nad vytvorem ve Frontpage mate jen pokud vite, co z jeho tlacitek nepouzivat, a na to musite pracovat s html a css kodem. A pochopeni... Leo
Axamith
Profil
U FP máš kontolu nad vzhledem stránky a prolinkování odkazů, ale ne nak kódem. A pochopení ??? Proč bych měl chápat něco, co při práci ve FP nepotřebuji??? Ve FP stránky udělá i úplný začátečník, ale pokud se tím nechce dále zabývat, tak nemá potřebu se něco učit. Každý si musí zvážit co očekává a co potřebuje. Na druhé straně stránky Jak psát web jsou psané ve FP ( kromě diskuze ), jak již několikrát Yuhů uvedl. Ve FP jsem začínal a teď používám PSPad, datluji kód a jsem spokojenej.
gape
Profil *
S tím já počítám a proto zkouším nejprve FP. PS pad mám taky.
pyty
Profil
osobne odborucam kazdemu novacikovi zacinat z wysiwig editorom... robi to dobre navky, a naucite sa najpotrebnejsie veci - o nadpisocj blokoch adresovani --- namiesto frontpage odporucam ale NVU - freeware, a je celkom dobry...
Yuhů
Profil
> doporučil bys mi teda vyměnit můj stávající FP 2002 za 2003?

pokud ti není líto těch peněz, tak jo
halogan
Profil
Leo: Já FP samozřejmě nepoužívám, jen se ho chci zastat. Poslední (2003) verze není zas tak špatná, ta kontrola tam je, pokud samozřejmě o webdesignu něco víš, tak si to v pohodě ohlídáš.
thingwath
gvim je stále neporažen žádným editorem na windows a to je škoda, nemám v čem psát, gvim je na windows nepoužitelný :/ (ne, že bych na windows trávil víc jak 10 minut za měsíc, ale i tak...)
Yuhů
Profil
taky mi gvim na windowsech moc nesednul. Ale je to lepší než nic, hlavně na pokročilé házení lopatou se hodí.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0