Autor Zpráva
miroslav-vano
Profil *
Stala sa mi taka zvlastna vec, ze klient mal objednanu omenu na stranku a tam bola uvodna stranka ktoru tam dal hosting a tu google zaindexoval. Po dokonceni stranky oogle hned v prvy den zaindexoval stranku a bola vo vysledkoch. A dnes google ju vo vysledkoch nema a v cache je znovu ta stara uvodna stranka hostingu, ktora bola zaindexovana 14. septembra a stranka bola dokoncena kedy ju aj google zaindexoval 24. septembra. Este vcera bola vo vysledkoch ta verzia dnes uz ta stara. Mohol by mi niekto vysvetlit ako je to mozne a ci sa da neco robit? Inak ide o flashovu stranku.
tiso
Profil
...toz flash... Asi by si mal ponúknuť neflashovú alternatívu...
miroslav-vano
Profil *
to, že tam je flash nie je problém. Určite nemôže keď to týždeň bolo na prvých miestach a dokázal zaindexovať stránku z 24. septembra a dnes nahradil google ten index strankou zaindexovanou 14. septembra kedy stranka este nebola hotova a bola tam iba stranka webhostingu.
Dmagician
Profil
google je velky komplex prepojenych pocitacov, pokial sa tam nieco ustali, moze to chvilku trvat. Ja by som sa nad tym zacal cudovat keby to takto bolo po mesiaci-dvoch.
Anonymní
Profil *
otazka zni co ma google v indexu a co v cache ... dle vlastnich zkusennosti cache nema s indexem mnoho spolecneho
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0