Autor Zpráva
Renee
Profil
Prosím, na stránce mám klasicky tlačítka "czech" "deutsch" , web na doméně .cz
, nově vznikající stránky mám jako "indexde.html, kontaktde.html ... "

- stačí na německých vyhledávačích a katalozích registrovat jen samotnou adresu webu www.blabla.cz ?
- popere se např německý Google s tím, že je část stránek psaných v němčině ? a zaindexu je je
- je lepší stránky oddělit do samostatných složek ?
- kde pak bude index. html a indexde.html ? nemůže být ve složce, jak se ke změně zachová třeba seznam když má již české stránky načtené ?

našel jsem tady nějakou radu pomocí .php ale to je mi zcela cizí

díky předem
Yuhů
Profil
> - stačí na německých vyhledávačích a katalozích registrovat jen samotnou adresu webu www.blabla.cz ?

nevím. Lepší než blabla.cz by bylo poslat mu konkrétní URL i s tím indexde.html

> - popere se např německý Google s tím, že je část stránek psaných v němčině ? a zaindexu je je

jo, Google jo

> - je lepší stránky oddělit do samostatných složek ?

vyhledávačům je to jedno, ale tobě to doporučuju pro pořádek

> - kde pak bude index. html a indexde.html ? nemůže být ve složce,

dotazu zcela nerozumím, ale doporučuju hlavní stránku německé verze v tom případě dát na adresu /de/index.html

> jak se ke změně zachová třeba seznam když má již české stránky načtené ?

najde stránky s německými texty, zjistí, že to je němčina a bude je ignorovat.
Renee
Profil
děkuji děkuji za vyčerpávající odpovědi

ještě jeden dotaz

po tom co vznikne /de/index.html bude asi vhodné pomocí google.com/addurl/ přidat znovu i tuto stránku, ať se s tím rychleji popere i google.de
Martin
Profil
po tom co vznikne /de/index.html bude asi vhodné pomocí google.com/addurl/ přidat znovu i tuto stránku, ať se s tím rychleji popere i google.de
a taky staré stránky přesměrovat na nové s hlavičkou 301
Renee
Profil
Martin:
no to jsem bohužel vyřešil před třemi týdny tak, že jsem ty staré stránky komplet smazal, páč jsem zcela nic netušil o nějakém přesměrování s hlavičkou 301
tedy ani teď netuším jak to udělat
bral jsem to jako podstatné pro přechod na jinou doménu, názvy jednotlivých stránek zůstanou stejné, a snad se s tím vyhledavače postupně poperou, tedy s novým obsahem stránky
Martin
Profil
Něco o přesměrování najde na http://www.jakpsatweb.cz/presmerovani.html
A staré, neexistující stránky se dají pořád přesměrovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0