Autor Zpráva
TimbuktuBoy
Profil *
Mám web, který měl Srank 70. V posledních několika týdnech jsem na něj navedl několik odkazů z úplně nových relevantních webů. Onen web má ale dneska Srank 60. Může ten pokles být zapřičiněn novými odkazy bez Sranku? Stránky, ze kterých jsem již odkazoval, mají Srank v průměru pořád stejný.

Nebo je to jen další vrtoch Seznamu? ;-)
Tasartir
Profil
Já tvrdím že ne, a využiju k tomu logický předpoklad: pokud bych chtěl snížit rank u konkurnce, stačilo by mi abych si založil pár nových stránek a odkázal na konkurenci. Tohle muselo dojít i lidem na seznamu a já bych takovouhle feature viděl jako nesmyslnost.
Richi
Profil
Tohle muselo dojít i lidem na seznamu

a co když nedošlo? :-)
Tasartir
Profil
Richi
Vyzkoušej si ;) Když mi dáš link, klidně pomůžu :D
Dawson
Profil
Nebude to spíš souviset s tím, že se Srank poslední dobou dost hýbe? Myslím, že jo.
Richi
Profil
Nebude to spíš souviset s tím, že se Srank poslední dobou dost hýbe? Myslím, že jo

taky si myslím, dělají tam pořád nejaké změny a ted hlavně opravy, co nasadily nového robota nějak jim to blbne
Marek Prokop
Profil
Pokud vím, cílem změn fulltextu Seznamu bylo zvětšit velikost indexu. A jestliže se se zvětší index, pravděpodobně klesne SRank každému, komu neporoste stejným či větším tempem jako index. Tyhle ranky bývají totiž většinou konstruovány tak, že mají za celou databázi stránek stále stejný součet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0