Autor Zpráva
Charlie.v
Profil *
Ahoj, nevěděl jsem do které sekce to umístit, tak snad to tady nevadí.

Tak dlouho jsem nevěděl jak rychle a na jednom místě zjistit Pagerank a SRank všech svých webů až jsem si na to napsal malý jednoduchý systémek. Jmenuje se Pagerank Automatic Monitor a najdete ho na adrese

http://www.vujtek.cz/pagerank

Co všechno umí:
----------------
1. schromáždit všechny své weby na jedno místo a sledovat hromadně jejich PR a SR
2. možnost zjistit PR a SR všech svých webů bez logování do systému (přes rychlý odkaz)

Co bude umět:
--------------
1. automaticky monitorovat PR a SR vašich webů několikrát denně a rozesílat report o případné změně PR a SR na e-mail

K tomu abych to dopsal ale musím vědět že to někdo používá a že to někomu pomůže.
Takže mi pište komentáře co zlepšit, co nefunguje atd...

A prosím při registraci uvádějte správnou zemi původu. SRank je aktivní pouze pro uživatele z ČR.

Díky za případné náměty, komentáře a poznámky, snad Vám bude sloužit.
Ještě dodám že to není komerční systém, funguje bezplatně, není tam ani reklama.
Leinad
Profil
Dobrý nápad, mít hlídače na změnu PR by se mi líbilo. Proč to máš celé v angličtině?
Při zadávání URL mi tam překáží www. U některých URL chci, aby je boti indexovali bez něj.
warman
Profil
charlie.v: navazu na leinada, ne kazda subdomena ma pred sebou www (napr. www.nanic.ic.cz), ja osobne to u subdomen nepouzivam :)
warman
Profil
a tedka jsem si vsiml malyho bugu :)

http://www.vujtek.cz/pagerank/monitor.php?id=55108f894d97651b94ccf02f7 d7169e4e972d7e5 kdyz se klikne na services nebo settings tak se nic nestane, kdyz jsem prihlasenej. respektive po kliknuti se to zmeni na about a help :))
DJ Miky
Profil
A prosím při registraci uvádějte správnou zemi původu.

Ve Firefoxu ten select blbne, nedaří se mi vybrat země začínající na C a dále… Takže při kliknutí na Czech Republic se mi vybere jednou Angola, jindy Afghanistan, Bangladesh… :-/

K čemu je, že okno s registrací jde přetahovat, minimalizovat, a proč se při zavírání ještě ptá, jestli ho chci opravdu vypnout?
V registraci máš ohvězdičkovaná všechna pole – proč tam rovnou nenapsat All fields are required nebo něco takového?
Str4wberry
Profil
Reakce na Charlieho.v:
Kdybys doplnil testovací přihlašovací údaje, mohlo by se vlákno přesunout do Názorů na stránku, kam podle mě spíše patří.
Charlie.v
Profil *
Leinad: Jasně, máš pravdu, dal jsem to pryč, díky.

warman: Bug je vyřešen, pozůstatek starého návrhu menu, díky moc, já bych si toho nikdy nevšiml.

DJ Miky: Nevím čím to je, mě ten select jede normálně, ale pro jistotu jsem nastavil na pevno Czech republic jako selected.
Okno registrací jsem dělal až nakonec, a tak jsem ho udělal ve stejném stylu jako okna uvnitř aplikace. To že se ptá na zavření je jenom aby si to lidi omylem při psaní nevypli.
Co se týče těch polí myslím, že je více do očí bijící dát ke všemu hvězdičky než pod to napsat All required, uživatelé čtou jen to co nezbytně musí :)

Str4wberry: Pokusím se to teď vykoumat.
Charlie.v
Profil *
Leinad: Ještě k té angličtině: je snazší to psát v angličtině protože se tak zvyšuje regionální rozsah potencionálních uživatelů. Rád bych to udělal vícejazyčné, ale to v budoucnu. A proto je lepší udělat to ze startu anglicky a potom lokalizovat než to udělat ze startu česky a potom lokalizovat...
warman
Profil
Ten tvuj pr a sr monitor jsem si celkem oblibil :) jeste by nebylo spatny tam pridat alexa rank, jyxorank a třeba zjistovani backlinku a indexovanych stranek :) to by bylo celkem dobry :)

Jinak podle me originalni a vyborna prace :)
Charlie.v
Profil *
warman: Díky, to mě moc těší. Alexa rank mám hotový, jenom ho přidám do systému. Další budou ty backlinky a počet index.stránek. Díky za náměty!
warman
Profil
neni zac :)
warman
Profil
Charlie.v:kdy to vlastne uz bude ty backlinky :)
Charlie.v
Profil *
Warman: Včera jsem tam dodal Alexu, upravil jsem trochu formát posílaných zpráv. Teď dělám na nových jazykových verzích a vymýšlím co bych dál. Buď se pustím do něčeho s Googlem (pozice klíč.slov, linky, indexované stránky) anebo zapracuju na tom systému logování PR a SR (že by se ke každému webu zobrazil graf průběhu hodnot jednotlivých Ranků...). Ale náměty musíte psát vy, jinak se mi nebude chtít dělat nic když uvidím, že nikdo nic nechce!
warman
Profil
ten alexa rank je vybornej :) nebyl by spatnej napad tam pridat ty backlinky, ta pozice kličových slov je taky dobry, ale ty backlinky sou pro tebe jednodussi :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0