Autor Zpráva
kulich
Profil *
Nevíte, jestli se něco neporouchalo ve výpočtu SRanku? Nové weby s minimem odkazů a žádnou historií vyskočily na 60 (zatímco GPR se statečně a realisticky drží na nule). Poznají se tedy nově na seznamu kvalitní weby tak, že mají SR 80 a víc? Protože ranky do 60 včetně nemá smysl brát vážně.
juk_jana
Profil
Dle vyjádření podpory fulltextu "jedná se o změnu výpočtu algoritmu, nikoliv o chybu."

zdroj
Nox
Profil
Je o tom minimálně jeden rozsáhlý thread na webtrhu, ale... taky jsem několikrát slyšel, že nejde o chybu ale změnu
a pokud ano tak to imho znamená silnou devalvaci Sranku...ne že by byl předtím nějak důležitý, ale teďka když mají skoro všechny weby 60+,
tak už nemá cenu se jím zabývat vůbec... pokud to je tedy tak, jak vypadá

edit:
tedy předpokládám, že se to stejně jako pagerank dělí na skutečný u nich a ten, který je zveřejněn, ale i tak je to podivné
...pokud se mění jen ten zveřejněný, tak je to takové větší zakamuflování, jehož smysl mě nenapadá
Marek Prokop
Profil
„V těchto dnech upravujeme algoritmus, kterým se interně počítá S-rank. Na ven se to může projevit tím, že některým stránkám S-rank vzroste, jiným poklesne a u jiných zůstane stejný. Úprava distribuční funkce, pomocí které se náš interní rank přepočítává na rank zobrazený na Lištičce, byla navržena tak, aby histogram rozložení lištičkového S-ranku napříč celým českým webem zůstal podobný.“

Dušan Janovský, 26. 3. 2009, http://www.zive.cz/Bleskovky/Seznamcz-upravil-vypocet-S-ranku-Zamicha-to-s-vysledky-vyhledavani/sc-4-a-146299/default.aspx
Joker
Profil
kulich
Já mám 20 a nestěžuju si :o)))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0