« 1 2 »
Autor Zpráva
kuso
Profil *
Chel by som sa spytat ci ma niekto overene skusenosti so spolocnostami platiacimi za zobrazovanie relamy na Vasich strankach. Nieco ako akuro.cz ( spolocnosti platiace za klik na baner alebo zobrazenie baneru )
Yuhů
Profil
já mám zkušenost s partnerským programem na invia a s potenzou
partner.invia.cz
www.potenza.cz
ale na oboje potřebuješ živnostňák nebo aspoň podávat daňové přiznání
skejtis
Profil
Invia nedoporucuju sam tam mam cca 2tis,ale hacek je v tom ze na 500kc musis mit 1 prodany zajezd.Coz je pomerne kruty.
Martin Kuželka
Profil
skejtis: je to trochu jinak, u Invie musíš mít na každých 500 kliků (za každý klik dostaneš 2-3Kč) jeden prodaný zájezd. Krutý mi to rozhodně nepřipadá. Pokud máš správně zaměřený web, neměl by s tím být problém.
Richi
Profil
Aukro.cz - bez problémů, po vystavení faktury odešlou peníze téměř ihned.
Invia - stejnej problém jako skejtis ...

Jinak je víc než 50% webů co nabízejí platby za kliky nebo provize spíš podvod a nidky od nich peníze nedostaneš, chce to se na každý web radši pozeptat (nechci někoho veřejne pomlouvat)
kuso
Profil *
pocul som, ze aj popupguru plati ale neprisiel som nato ako na ich strankach to sice je spomenute ale na ucte mam len kredity ktore si mozem prevadzat do kampani, vie mi niekto poradit ?
jozob
Profil
kuso
"pocul som, ze aj popupguru plati"
Ja som tiež počul že SPEDIA platí a tiež som počul, že CashFiesta platí a mnoho ďaľších. Ale keď prišlo na vyplatenie peňazí, väčšinou mi zrušili účet. A väčšinou podobné kecy, že daná spoločnosť skutočne platí roznášajú ľudia, ktorí chcú mnoho referalov. Na stránkách uvádzajú rôzne šeky a čo ja viem čo... Tých šekov je na intrenete len zopár, ktoré kolujú.

Je možné, že uvedená spoločnosť platí, ale ja osobne som veľmi skeptický voči podobným programom. Na tomto sa dalo zarobiť pred niekoľkými rokmi, no teraz už ťažko.

Najlepšie sú na tom z mojho pohľadu tzv. afiliate programy. Nie sú to peniaze bez práce, ale dá sa s tým zarobiť. Ale niet nad starú dobrú manuálnu prácu s lopatou :-)

PS: Pripravujem svoj blog a jeden z prvých článkov bude určite o podvodoch na internete.
Richi
Profil
PS: Pripravujem svoj blog a jeden z prvých článkov bude určite o podvodoch na internete.
Pak dej vědet, mám v zásobě tak pár webů s provizním programem které na 100% nic nikdy nevyplatí :-) myslím tím že můžu dohodit reference na tyhle "podvodníky"
jozob
Profil
Richi
OK, budem rád. Sám ich poznám zo 100.

Ešte zo pár rekcií:
"Jinak je víc než 50% webů co nabízejí platby za kliky nebo provize spíš podvod a nidky od nich peníze nedostaneš"
Ja by som povedal, že 95% týchto "spoločností" dnes už peniaze nevypláca. A tých zvyšných 5% nepoznám.

"chce to se na každý web radši pozeptat"
Každy Ťa bude presviedčať o tom, koľko si tam môžeš zarobiť a bude Ti ukazovať kopec šekov... No má len jediný cieľ - získať referalov.

Takže dávam na ohlas: Ľudia, bez práce nie sú koláče!
Richi
Profil
Já jsem měl na mysli české weby, cizí ani nezkouším, proto "jen" tech 50% :-)
Really
Profil *
TextBanner.cz tak mluvil jsem s majitelem a byl moc prijemny a rikal ze uz ted zacnou vyplacet penize za kredity. Navic to je super system na vymenu reklamy...
Richi
Profil
Textbanner.cz ti vyplatí leda houby když už ted se ho majitel snaží prodat v aukci na Aukru.cz http://www.aukro.cz/show_item.php?item=82778563
Richi
Profil
A nutno dodat že za cenu u které jsem se dost dlouho nasmál :-)
50tisíc do dražby a kup hned za 150tisíc ...
kuso
Profil *
a co tak akuro.cz to je tiez len podvod ?!
myslim, ze sa najde par spolocnosti ktore su naozaj seriozne ale mam tomu chapat tak ze ich nepozna ?
Richi
Profil
a co tak akuro.cz to je tiez len podvod ?!
Čti pořádne, psali jsme že Aukro.cz je v pořádku a platí solidně!
Richi
Profil
Ješte dodatek k tomu Textbaneru, citaze z aukce a ze stránek (pro pobavení):
aukce: "2 dny běží TextBanner.cz a už si získal velkou oblibu, prodám ho kompletně s doménou, hostingem i obsahem... Platba na účet, samozřejmě bez poštovného"
stránky: "Uživatelů: 93"
Tak tomu říkám velká obliba u uživatelů v hodnotě 150tisíc, to je jenom něco kolem 1600kč za uživatele ...
Alesi
Profil *
To ALL: jsem majitel textbanner.cz :) ten prodej na aukru byl pouze hloupy pokus :) kdyby nekdo za tu obri cenu obchod vzal, klidne bych mu textbanner prodal :) ale nikdo si ho nevzal, coz je ale pochopitelne, od zacatku unora zaciname vyplacet ;)
Really
Profil *
To je náhodda zrovna jsem tu taky... nj je skoda ze vam moc lidi neveri, ale to se casem, az se vas system zazije, poda...
Really
Profil *
To je náhodda zrovna jsem tu taky... nj je skoda ze vam moc lidi neveri, ale to se casem, az se vas system zazije, poda...
Really
Profil *
Jinak aukro.cz se mi zda jako moc solidni firma...
Alesi
Profil *
Vsem zde: TEXTBANNER uz nikdy nebude tvrdit to co na aukru :) je to zatim system na nic, ale ma solidni clickrate, jenom netusim jakto :) ted jsem s mym obchodnim partnerem domluvil spolecnou spolupraci i na tomto systemu a s reklamni agnturou domluvil dodavani klientu, byl bych rad kdybychom uz nerozebirali co bylo na aukru, byl to opravdu velice hloupy pokus.
Richi
Profil
Hold jste si to pos... od začátku ted moji duvěru získáte až neco dokážete :-)
kuso
Profil *
Aku zivnost potrbujem na to aby som dosltal Aukra.cz peniaze ???
Musí to mat nieco spolocne s reklamou ???
habendorf
Profil
Aku zivnost potrbujem na to aby som dosltal Aukra.cz peniaze ???

Žádnou. Spíš kliku :o)
habendorf
Profil
Jinak aukro.cz se mi zda jako moc solidni firma...

Jo, na začátku tvrdili, že budou platit 7Kč za klik, spousta lidí na to skočila, načež Aukro naprosto svévolně a jednostraně "upravilo podmínky", takže před pár měsíci už to bylo 0,7Kč. Úplně aktuální stav teď neznám.
Alesi
Profil *
jo ted je to 0,7kč za klik ale zase 150 za každého získaného uživatele (a to se jen tak mezi námi dá i jinak než jen dát banner na stránky a doufat ;) ) ja uz si u nich nejaky ten peniz vydelal, proste jsem jenom ukecaval lidi tak dve hodinky denne na chatech a pod. a bylo to a aukro s tim nic nezmuze.
Richi
Profil
Jo, na začátku tvrdili, že budou platit 7Kč za klik, spousta lidí na to skočila, načež Aukro naprosto svévolně a jednostraně "upravilo podmínky", takže před pár měsíci už to bylo 0,7Kč. Úplně aktuální stav teď neznám.

Musím se Aukra zastat! Ze začátku platilo 7,-kč/klik protože se vrhlo na český trh a potřebovalo se prosadit, což se jim povedlo nedmíru dobře, pak VŽDY upozornili partnery když snižovali provize, nejdřív na 3kč pak na 0,70kč ale dál jsou vypláceny provize za registrace a další transakce!
Aukro platí faktury vždy obratem po zaslání faktury - osobní zkušenost.
spritik
Profil
to kuso:Vím jenom jak kredity kupovat,napsali mi, že přes aukro.cz
spritik
Profil
vim ze mi na banner aukro klikali lide ale stav uctu je porad 1.40 kc nemusi ten clovek co klikne na baner prouzdat po aukru?
Alesi
Profil *
tak ten iq test je super, uz sem si tam za tri dny celkem vydelal :) a znamej za dva dny 500 kč no proste dobry a penize vyplaci
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0