Autor Zpráva
Werner
Profil
Zajímala by mě kde se pohybuje cena zpětných odkazů, kolik by například mohl stát odkaz/měsíčně ze stránky s 40 odkazy a PR 6, když se tematicky míjejí (něco jako webdesign/ubytování)?
Retal
Profil
Ahoj, podívej se na Text Link Ads, tržiště zpětných odkazů, mají tam někde i kalkulačku ceny odkazu.
PCMark
Profil
a opravdu ten Text Link Ads funguje? Mi ta kalkulačka vypočetla, že by mi zaplatily 51$ na měsíc za jeden odkaz na dobré pozici (pcmark.info), což se mi zdá dost hodně.
Je jedno v jakém jazyku je muj web?
Jakým způsobem vyplácejí provizi?
Už vám někomu zaplatili?
Jaké odkazy bych měl potom na webu? - nejsou to odkazy na nějaké závadné stránky?
PCMark
Profil
ale zdá se mi to hodně divné, když mi to ukazuje v té kalkulačce kolik stoji odkaz i na doménách ,které třeba ani neexistují, nebo mají zakázané indexování :/
Acci
Profil
Jakým způsobem vyplácejí provizi?
Třeba přes v Česku pár dní dostupný PayPal

Už vám někomu zaplatili?
Prý jo
Acci
Profil
Cena se IMHO počítá podle Alexy.
PCMark
Profil
A máte tady někdo z fora s tímto nějaké osobní zkušenosti? Nejsem si jistý tím, zda je to důvěryhodný projekt.

Acci
Ten článek je spíše propagace toho systému za učelem zisku (ref id) a žadne duležite informace v něm nejsou.
Nishkam
Profil *
2 PCMark

Jake informace byste jeste potreboval? Proc ta neduvera? Projekt je realny, bezi, ma navstevnost, odkazy jsou prodane, sek jiz prisel. Vsechny cisla a ceny najdete v clanku a v komentari pod nim. Ceny odkazu jsou na samotnych strankach TextLinkAds.

A jeste antipropagace, kdyz Vam tak vadi ten ref id. Zadne penize, zadny zisk z affiliate programu jsem doposud nemel, pouze z prodanych odkazu.

Preji Vam pekny zisk z prodeje odkazu pres TextLinkAds. ;) Jak pisu v komentari, pro mne je efektivnejsi nezli Google AdSense.
Werner
Profil
Tak jestli je to vše pravda... a ceny reálné, tak asi přestanu pracovat... no uvidíme
Werner
Profil
A taky ode mě možná Nishkam dostane 25$, zveš mě na pivo ;-)
Michalek II
Profil *
právě ta výhodnost toho programu mě trochu odrazuje, kdych prodal všechny odkazy tak bych si vydelal 162.000 kč měsíčně to se mi zdá až moc aby v tom nebyl nějaký háček ....
Nishkam
Profil *
2 Werner, treba nekdy jo, proc ne? ;) Zatim nic neprislo. 25$ to jsou 2 odkazy na mesic, anebo 1 na 2 mesice u toho meho webu.

2 Michalek II Pockejte, to je nejak moc tech 162 tis. Pokud tam prodavate 10 odkazu, pak to znamena, ze jeden by stal 162*2/10 = 32400 Kc = 1400$. Takove ceny tam ani nejsou. Kdybyste prodaval tech odkazu 500 z 50 ruznych webu, pak cena bude vice mene realna, ale to byste je musel prodat vsechny. Ja tam mam ted 4 prodane z 8, za cenu 12,5$ = 50$ mesicne. Na uziveni to neni, spise jako mala podpora toho webu.
Michalek II
Profil *
No nabízejí mi za odkaz asi $67 no a na dalších 3 webech je to o něco méně ale i tak by mi to dělá nějak moc snad to blbě nepočítám ...

10*67 = 670
+ 10*32= 320
+ 10*29= 290
+ 10*24= 240
--------------------
$ 1520 za měsíc, je pravda ovšem že tam není snad jediný vyprodaný web, no to mi nedalo a na jednom webu to testnu ;)

ale nevjsem si jist zda je to už po odečtení těch 50%, no kdyby to dalo těch $50/měsíc tak by bylo aspoň na hosting, nemusí pršet stačí když kape ...

(no ale jak jsem došel k těm stovkám tisíc už dopravdy nevím a si mi už za celej den už šplouchalo na maják :D )
Michalek II
Profil *
P.S. taky jsem tam nikde nenašel, zda jim vadí weby psané neanglicky ...
Werner
Profil
Jo, jo, jsou to divný počty, ale každopádně, jestli ti nabízejí 67$ za link, tak 10 linků se nerovná 67*10. Musíš si to individuálně nastavit v kalkulačce, např. 1link = 60$, 2linky = 90$, 10 linků = 230$....
DJ Miky
Profil
No vypadá to zajímavě, asi to zkusím. Mám takový okrajový web, tam to ničemu vadit nebude...

BTW, nechce někdo skouknout podmínky, jestli v nich není nějaký "háček"? Neumím moc dobře anglicky... http://www.text-link-ads.com/agreement.php
Marek Prokop
Profil
Několikrát zde padl dotaz, zda TLA přijímá i neanglické weby. Pokud vím, tak přijímá. Musíte ale počítat s tím, že odkaz z českého webu si koupí zase jenom česká firma a ta asi nebude ochotná platit částky, které vylézají z kalkulačky TLA.
MichalekII
Profil *
dkaz z českého webu si koupí zase jenom česká firma a ta asi nebude ochotná platit částky, které vylézají z kalkulačky TLA.
no právě proto mi připadalo takové přemrštěné ....

aby jsme se ale vrátili k původnímu datazu já si své zpětné odkazy cením tak na 300 až 400 kč

PR 5, (web se souhrnem českého zpravodajství - cílová skupina čtenářů nevyhraněná - mírně převažují muži ve věku 30-40 let, 3000 unikátních návštěvníků měsíčne)
Nishkam
Profil *
Dnes mi zapsali na ucet tech 25$ za 1. affiliate. Muzu rict teda, ze i tato cast funguje. :) Tak Wernere, pokud je to Tva prace, tak mi napis alespon 1. pismeno jmena pro overeni a muzem se sejit na pivo a pokec o internetovem podnikani ;)
Anebo zitra se chystam na posledni stredu http://www.h1.cz/posledni-streda Maji jeste volna mista.
MichalekII
Profil *
Musíš si to individuálně nastavit v kalkulačce
ať hledám jak hledám, nemůžu přijít na to jak (a hlavně kde) se ty ceny dají individuálně nastavit, ve finále nabízejí lik na mém webu za $50
PCMark
Profil
Nishkam
Jaký je tvuj web, na kterem se ti podařilo prodat ty odkazy?
abych videl jak ty odkazy vypadaji
Popis toho webu jsi napsal do text link ads česky nebo anglicky?
Nishkam
Profil *
2PCMark zkus se jeste jednou podivat na ten clanek, ve kterem "nejsou zadne dulezite informace". Je tam odkaz na stranky v anglictine. Takze i ten popis je samozrejme take v anglictine.
MichalekII
Profil *
Tak jsem tam vložil jeden svůj web a cena za okaz na něm byla stanovena na $50 bohužel jsem nikde v administraci nenašel, že by se dala nastavit individuálně, tak tošku pochybuji, že se mi na čekém webu podaří prodat zpětný odkaz za $50 (1200 kč) za měsíc. Asi to zase brzo zružím, s tím že tento systém sice nenglicky psané weby přijímá ale je pro ně krajně nevhodný, prostě jsem zase jednou naletěl jednomu zlatokopovy na refernční link ;-)
Nishkam
Profil *
MichalekII
Vsak oni Vam tu cenu snizi, pokud neprodaji zadny odkaz za 50$ v rozumne dobe. Chce to trpelivost. Vzdyt nic neztracite, ani misto na svych strankach, dokud to nekdo nekoupi.
Nenaletel jste nikomu, protoze pokud tomu dobre rozumim, take jste nic NEPLATIL. Mohl byste rict, ze jste naletel na ref. link kdybyste neco KOUPIL a nefungovalo by Vam to. Jinak to je tarifo... hm... referalofobie :)
3000 unikatnich navstevniku neni moc, lepsi by bylo 10x vice, ale mate zajimave tema, tak treba Vam to prodaji. ;) Nedozvite se to jinak nez tak, ze to vyzkousite.
Scalenger
Profil *
Text-link-ads funguju, sam som uz par desiatok dolarov zarobil sek normalne dosiel... takze len smelo do toho
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0