Autor Zpráva
degaudino
Profil
Zdravim,
chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nevi, jak je to s tim klikanim na svoji AdSense reklamu presne??

Mam AdSense na svem portalu nekolik dni a dneska se mi omylem stalo, kdyz jsem neco nekde pridaval na web, ze jsem omylem kliknul na svoji AdSense reklamu z meho PC (1x klik).

Chtel jsem se zeptat, jsetli s tim ma nekdo nejakou zkusenost? Jestli to proste nevadi, kdyz se to jednou za cas stane, nebo bych jim radeji mel trebas poslat e-mail, ze se omlouvam, ze jsem se prekliknul (ale kdyby to asi delal kazdej komu se to stane, tak by zrejme Google asi nevyrizoval nic jineho).

Thx
zimmi
Profil
Mně se to stalo, nikomu jsem nic neříkal, a AdSense pořád běží.
Gekon
Profil
Nic se nestane, nikam nepiš. Je dobré si zakázat jejich zobrazení, ať už pomocí nějakého softwaru, třeba Adblock do FF, nebo pomocí C:WindowsSystem32DriversEtchosts
degaudino
Profil
Gekon
Jo dik, vyresil jsem to pres ten AdBlock, alespon uz na to nebudu muset porad myslet :-)
Vladosik
Profil
degaudino
Stalo se mi to asi 2s po tom, co jsem reklamu na sve stranky dal a radsi jsem jim napsal a jeste pripojil dva dalsi dotazy a do dneska neodpovedeli (2 mesice)... Tak to stejnak bylo asi zbytecne.
HajekJirka
Profil
Já jsem na vlastní reklamy klikal pravidelně a přišli mi na to asi za týden, tak teď jsem bez reklam ... :-)
Gekon
Profil
HajekJirka
Za blbost se platí:)
HajekJirka
Profil
Gekon
Jo, jo máte pravdu, ale mě by to stejně nevyneslo víc než 20$/rok, takže jsem o nic nepřišel.
Alespoň jsem si vyzkoušel jak dlouho jim to trvalo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0