Autor Zpráva
Siska
Profil *
http://forum.vydelejte.com
Znate podobne www?
Zen
Profil *
Webtrh - nejlepší fŕum o podnikání na netu
Jozef Ziak
Profil
Tato nabidka nema konkurenci.
Moje nynejsi zkusenosti dokazuji, ze se skutecne velice vyplatilo registrovat se ke spolecnosti GDI:
K dnesnimu dni vyslo najevo, ze je to jedinecna a vyjimecna prilezitost. Podobnou jsem jeste nikdy nevidel. Prijmy jednoduse prichazi a rostou a to i v pripade, kdyz se rozhodnu na par dni nebo tydnu uplne vypnout. Dosahnute prijmy mate pravidelne kazdy mesic az do smrti.

http://123stormypayments.ws/

Takze zhrnuto. Takze mate 7 dni zdarma Free a mate domenu s hostingem a vydelkem. Stranky ti budou na pozadani udelany dle vyberu domeny. A nejste sami, pomahame si. Nad 18 let.
Po vstupu na stranku, doporucuji dukladne vse precist.
Lexter
Profil
Jozef Ziak

Při vstupu na stránky jsem byl dojat dolarovým pozadím, rozhozenou patičkou, doménou, čechošenglišem a bůhví čím ještě. Tak co na to říct. Parádní kravina. Ostatním bych doporučoval, aby se na to ani nekoukali.
Jozef Ziak
Profil
Je vidět ze jsi hodně pozadu. Patička není rozhozena, je to prostě místo pro reklamu. Když nevíš o čem je řeč, je lepší mlčet a ukázat lepší web, chytráku. Web si může každý upravit dle libosti.[i]Je vidět ze jsi hodně pozadu. Patička není rozhozena, je to prostě místo pro reklamu. Když nevíš o čem je řeč, je lepší mlčet a ukázat lepší web, chytráku. Web si může každý upravit dle libosti.
Lexter
Profil


Jistě, že není rozhozena.

Naštěstí jsem dost dopředu na to, abych se na podobné projekty díval s pohledu, který jsem už asi naznačil. Proč bych měl ukazovat lepší web? Na to jsem moc hodný. Snad moderátoři tvůj nechutný spam a ten můj taky smáznou.
Jozef Ziak
Profil
Nejlepší ukázka toho jak druhého zesměšnit a sebe povýšit. Hanba.
Jozef Ziak
Profil
Myslím, že se to týče tématu, co je naznačený nahoře, žádný spam.
Lexter
Profil
Jozef Ziak

Až vyrosteš, můžeme se o tomto bavit dále. Tohle je můj poslední příspěvek, než půjdu spát (Začíná totiž den):

Já tě přeci zesměšnit nechci a sebe povýšit taky ne. Upřímě řečeno jsi mi ukradený, ale není mi tak úplně jedno, že si tu někdo jako ty vesele spamuje. A navíc s takovou hloupostí. Věř mi, vím o tom své.

Víš ono doporučovat fajn a kvalitní služby je jedna věc, věc druhá je tvůj post o který se tě nikdo neprosil. Delete pls. Název tématu vystihuje fóra zabývající se diskusemi o tomto zůsobu vydělávání.
habendorf
Profil
Prostě klasická pyramida / letadlo. BTW ten způsob skrytí zdrojáku je úžasnej :o))
Jozef Ziak
Profil
To same bych mohl říct o tobe. Nejsem, zadny klucina, abys mel takove chovani, potreboval bys na zadek.
Lexter
Profil
Jozef Ziak

Co na to říct :). Snad jen, že jednou pochopíš, co je pyramida či letadlo zač ;).
Jozef Ziak
Profil
Tak o tom by jsme mohli hodit řeč.
Lexter
Profil
Jozef Ziak

Nemohly. Je to flejmové téma. Dost tedy. Ponecháme ostatním uživatelů, zda se mají nechat zmást. Dobrou noc.
Jozef Ziak
Profil
V čechách je asi pravidlem mít noční můru o letadlech a pyramídách. Dobrou.
Jozef Ziak
Profil
Musím te asi poučít co je pyramída a co je slušný byznis. Ani jsi to pořádně neprohlídl a už odsuzuješ někoho práci, kterou miluji nadevše. Tento obchod je rozšířen po celém světe. A myslíš si, že by někdo si vzal na triko, aby dělal letadlo nebo pyrmídu? Nemám slov. Napadl jsi mě, to je obrana. Jinak jsem mírné povahy, ale tvé chování mě velice rozhořčilo.
Richi
Profil
Jozef Ziak
já už na inzertním webu dal koncovku .ws do spamu, ty vaše spamové inzeráty už mě pěkne štvaly :-) (ne osobne tve ale všech co spamují na tento podivný projekt)
Jozef Ziak
Profil
Vidím, že svoboda projevu se u nas ješte neprojevila a je lépe to nazvat spamem. Podal jsem teprve prvni příspěvek a už je nazvaný spamem. Jak jsem to tady prohlížel to by muselo být nazváno spamem každý druhý příspěvek co je na tomto fóru. Vidím, že fóra stojí za prt a jsou jen pro vyvolené. Vidím, že je to tu pro mladé, tak ať si to užijí, já tady nemusím být. Nestojí mě to za to. Zdravím vás.
Richi
Profil
Jozef Ziak
hurá, to jsme rádi že už nebudeme muset číst reklamní příspěvky :-) (když to nechcete nazývat spamem)

SPAM neznamená jen když je tech nechtěných příspěvků tisíc ale i to když je jenom jeden ale evidentně nevyžádáné reklamní sdělení ... takže pane duchodce Ziak, mate nedostatky ve vzdělání :-)
Jozef Ziak
Profil
No když jste tak vzdělaní tak bych rád věděl, jak mám spoznat, že vám to někomu neleze pod hubu. To je ta svoboda projevu, která je zavedena v čechách. Jste nespravedliví a ono na vás dojde. Můžu vás jenom požádat, aby jste vymazali všechny mé příspěvky a už o vás nechci ani slyšet.
Richi
Profil
Jozef Ziak
Tato nabidka nema konkurenci.
Moje nynejsi zkusenosti dokazuji, ze se skutecne velice vyplatilo registrovat se ke spolecnosti GDI:
K dnesnimu dni vyslo najevo, ze je to jedinecna a vyjimecna prilezitost. Podobnou jsem jeste nikdy nevidel. Prijmy jednoduse prichazi a rostou a to i v pripade, kdyz se rozhodnu na par dni nebo tydnu uplne vypnout. Dosahnute prijmy mate pravidelne kazdy mesic az do smrti.

http://123stormypayments.ws/

Takze zhrnuto. Takze mate 7 dni zdarma Free a mate domenu s hostingem a vydelkem. Stranky ti budou na pozadani udelany dle vyberu domeny. A nejste sami, pomahame si. Nad 18 let.
Po vstupu na stranku, doporucuji dukladne vse precist.



Tak tento příspěvek dokonale splnuje definici SPAMU, neznám člověka kterému by tohle "lezlo do huby" ... leda nějaký masochista :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0