Autor Zpráva
eLeM
Profil
Ahoj chtel bych se naucit zaklady php. Chtel bych si koupit nejakou literaturu ktera postupuje od uplnych zacatku. Muzete mi poradit s cim zacit a poradit, abych si nekoupil neco co bych neupotrebil. Diky
Casero
Profil
eLeM
doporučuju net a www.linuxsoft.cz serial o php naučik sem s evíc než z knihy
Inpocasi
Profil
Jiří Bráza: PHP 4 praktické příklady- je docelá dobrá pro úplného začátečníka
Inpocasi
Profil
viz. http://petr.vaclavek.com/article/72/Jiri-Braza-PHP-4-prakticke-priklad y
simka00
Profil
Inpocasi
Jiří Bráza: PHP 4 praktické příklady- je docelá dobrá pro úplného začátečníka
to bych neřekl, spíše pro začátečníka, který zvládl teorii a chce PHP vidět v praxi.

eLeM
pohledej, už se to tady řešilo mnohokrát. já bych ti asi doporučil knihu PHP a MySQL - Názorný průvodce tvorbou dynamických WWW stránek - Larry Ullman
eLeM
Profil
jj diky priklonil bych se spis k PHP a MySQL - Názorný průvodce tvorbou dynamických WWW stránek - Larry Ullman nevim ale jestli ma smysl to kupovat nebo treba jen nekde pujcit co myslite...
H13
Profil
Z mých zkušeností doporučuji jen vyzkoušet, třeba jen půjčit... Hodně knih co jsem měl půjčených mi nesedělo, dokonce některé zakoupené vůbec nepoužívám, je však dobrý mít pár knih koupených, např. Velká kniha PHP 5 a MySQL, do této knihy se dívám často
eLeM
Profil
jasan ja jen abych neprisel zbytecne o penize...
cesar
Profil
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit PHP pro úplné začátečníky od J. Macha. Velice dobrá knížka. Z této jsem se kdysi učil a naučila mě (doufám) dobře. ;-)
Stinky
Profil
Z vlastní zkušenosti mohu doporučit PHP pro úplné začátečníky od J. Macha. Velice dobrá knížka. Z této jsem se kdysi učil a naučila mě (doufám) dobře. ;-)
Proti tomu mosím zakročit... V PHP sice nejsem profík, ale něco umím... Tato knížka se mi zdála naprosto nesrozumitelná a zbytečná pro člověka, který o PHP není nic!
Anonymní
Profil *
Doporučuji Jiří Bráza: PHP 4 praktické příklady
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0