Autor Zpráva
ronnie
Profil
Nějaká pokročilejší kniha o php a mysql?

Nemáte někdo tip na dobrou knihu o php ve sopjeni s mysql pro pokročilé?
Právě jsem projel knihu PHP a MySQL - Názorný průvodce tvorbou...od Larryho Ullmana, potřeboval bych nějak pokročit dále.
halogan
Profil
PHP5 programujeme profesionalne - spis se specializuje na techniky programovani, ucinnost, styl, logovani, profilery apod apod.
Spikee
Profil
PHP - programujeme profesionálne
Pokročilé programování v PHP 5
ronnie
Profil
No právě bych se vás chtěl zeptat na tuhle knihu, jaký máte na ni názor?
Důležité je, aby tam nebylo mnoho příkladů právě v php 5, ale aby byly použitelné i ve verzi 4.3.10.
5. verzi totiž můj hosting zatím nepřipravuje...
freedas
Profil *
PHP - tvorba interaktivních internetových aplikací od Jiřího Koska - www.kosek.cz
ronnie
Profil
Pokud vim, tak tahle kniha je spise pro zacatecniky, navic je o php 3, coz mi moc nepomuze.
ronnie
Profil
Pokud vim, tak tahle kniha je spise pro zacatecniky, navic je o php 3, coz mi moc nepomuze.
kubika
Profil *
PHP a MySQL,Larry Ullman,vydalo http"/www.cpress.cz
Leo
Profil
Pokročilé programování v PHP 5

Leo
ronnie
Profil
Leo potreboval bych vedet kolik scriptu z te knihy funguje pouze v php5, pokud by slo o vetsinu, tak me to neni moc platne, protoze mohu pouzivat pouze 4. verzi.
kubika
Profil *
Výše uvedená kniha je dobrá,ale potřeboval bych skloubit php,mysql a flash mx2004,pripadne profesional.Nevíte o něčem?diky
ronnie
Profil
Je zde nekdo, kdo ma knihu PHP - programujeme profesionálne???
Uvazuji o jeji koupi, chtel bych znat vas nazor. Diky
Szucs
Profil
PHP a rozvoj webovych aplikacii od Softpress je dobra kniha uz pr etrochu pokrocilych
Leo
Profil
"Leo potreboval bych vedet kolik scriptu z te knihy funguje pouze v php5, pokud by slo o vetsinu, tak me to neni moc platne, protoze mohu pouzivat pouze 4. verzi."

Tezko rict, pokud chcete jen slepe kopirovat tak maloktery, ale je tam rada kapitol s cennymi obecnymi postupy (jak psat prehledny rozsiritelny kod, jak delat prihlasovani uzivatele, kesovani) a ty se pak daji pouzit i jinde. Neni to kniha kde proste vezmete kod a pouzijete, je spis o postupech. Leo
ronnie
Profil
No prave jsem si koupil knihu php - programujeme profesionalne a po prolistovani tehle knihy mohu rict, ze z php neumim snad vubec nic, obavy, ze je jen pro zacatecniky byly vice nez zbytecne, kniha je opravdu obsahla, rekl bych, ze uci vlastnimu kreativnimu mysleni, popisuje velmi podrobne vsechny funkce, zatim jsem opravdu hodne spokojen. BTW odbornou korekturu zde provadel J. Kosek
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0