Autor Zpráva
Ivorius
Profil
Může mi někdo poradit skutečně kvalitní knihu pro adobe photoshop (nejlépe 7 cz), která by se zabývala návrhy pro webové stránky?
Díky
ronnie
Profil
Velká kniha photosopu - manual vytvarnych technik (tak nejak se to jmenuje) - tahle kniha te provede photoshopem a posledni 1/4 je venovana webdesignu.
Pak vysla nova kniha primo o navrhovani stranek v photoshopu a GoLive, byla zminena nekde v posledni diskuzi o photoshopu, pohledej. Jinak myslim, ze ji vydalo nakladatelstvi cpress.
Ivorius
Profil
To je ona? Velká kniha k Adobe Photoshop 7 Manuál k programu a škola výtvarných technik . Je za 590 Kč. Nedá se někde sehnat levněji?
ronnie
Profil
Cena za tuhle knihu je vice nez primerena, levneji ji asi nesezenes. Mozna v knihkupectví na interval.cz byvaji velke slevy, na druhou stranu, kdyz si pripoctes cenu za postovne, tak to vyjde na stejno. Kniha ale rozhodne stoji za to.
Ivorius
Profil
TAK UZ JSEM SI JI KOUPIL. VYPADA VELICE DOBRE.
zeratul
Profil
Velká kniha k Adobe Photoshop CS Manuál k programu a škola výtvarných technik.
Pekná knižka a hlavne farebná čo je podľa mňa u PS dosť dôležité. Zatial som spokojný aj s obsahom je aj riadne tlstá a na kriedovom(alebo ako sa tomu hovorý) papieri a preto bola aj dosť drahá. (1050 Sk).
Sry že to nebolo konkrétne k PS 7 cz :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0