Autor Zpráva
verzana
Profil *
chtela bych nejakou knizku o PHP, nejlip aby to slo pochopit i zacatecniky ale nebylo to zas uplne primitivni (prikladu na webu je spousta, ale to uz jaksi nestaci), zkratka aby to bylo pouzitelne i "profesionalne"
asi neco na zpusob knizky pana Koska - cetla jsem spoustu chvaly a uvazuju o koupi, ale zrazuje me fakt ze je to celkem stare, neni neco novejsiho?
a jeste takovy dotaz - proc treba stranky vyse zminovaneho gurua Koska vypadaji dost skarede (v tabulkach a nevabneho vzhledu), pritom autor zda se byt skoro polobohem - tim nechci rict ze neni, jen me to zajima...
Timy
Profil
verzana
ad Jirka Kosek: Zeptej se ho, ale kdysi se tuším vyjádřil, že než aby vynaložil úsilí a čas na redesign, radši napíše nějaký užitečný článek.

Knížka od něj je sice dobrá, doma ji mám, ale už je vážně stará. Čtu teď Velkou knihu PHP a MySQL 5 a vypadá to dost použitelně.
verzana
Profil *
jj prave si o ni ctu a spis zvolim ji, vypada docela dobre a i "noveji"
diky za tip
lolo z bahona
Profil *
mne sa dost paci kniha od Jiriho Braz-u: PHP 5 - Zacíname programovat... (nejak tak sa vola :D )
Prefin
Profil
Já bych spíš doporučil dvě knížky od Jiřího Brázy PHP4 - učebnice základů jazyka a Praktické příklady z PHP4. Nebo samozřejmě PHP5, ale v tom už velký rozdíl není.
Výhoda těchto knížek je v tom, že jsou pro úplně začátečníky. Já jsem s nimy začínal a můžu jenom doporučit.
Velká kniha PHP a MySQL 5 od Koska by měla přijít později.
makropulost
Profil *
Velka kniha PHP a MySQL 5 je IMHO ok, je srozumitelne napsana, alepson teda pro me :)
Firy
Profil
Taky doporučuji Velkou knihu PHP a MYSQL 5, mám ji a řekl bych, že v ní je všechno, co je potřeba. Aby taky ne, na 850 stranách...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0