Autor Zpráva
Bohumil
Profil
Ahoj,

uvazuji o dovybavení mé knihovnicky a potrebuji poradit. Měli jste již v rukou novou knihu od Zoner Pressu - Velká kniha PHP 5 a MySQL? Rozhoduji se mezi touto a knihou PHP a MySQL - rozvoj webových aplikací, 2.vydání. Poradíte?
halogan
Profil
Bral bych Zonerpress, sice jsem ho měl v ruce asi jen 5 minut, ale je mnohem novější a podrobně popisuje OOP v PHP5, což se v dnešní době dost hodí.
standag
Profil
Nemá někdo náhodou slevový kupón?? Docela by se mi hodil.
Všem předem za ochotu děkuji. Standa
Yuhů
Profil
v tuto chvíli slevový kupón nemám.

Tuhle knížku o PHP 5 jsem dostal od Zoneru jako dárek a musím říct, že je to výborné čtení před spaním. Já nevím, jestli je dobrá na naučení se -- přijde mi trochu rozvláčná a jdoucí příliš do šířky. Na občerstvení znalostí mi přijde dobrá.
Marty
Profil
No já to právě začal číst včera večer před spaním. :)
Asi prvních 50 stránek bylo o správném zápisu kódu - na mě je to přece jenom trochu přespříliš.
Jinak to ale vypadá docela dobře a ani v nejmenším to není jen pro PHP5.
standag
Profil
I bez slevového kuponu jsem si ji koupil a stojí za to. Přečetl jsem asi prvních 150 stránek a zatím jsem se naučil několik drobností,ale jak jsem se díval tak je předem pěknej kus cesty.

Knihu jsem si koupil v akci : výhodný nákup od Zoner Pressu s nějakou další knihou za 830,-
Kuci
Profil *
Já tu kniha taktéž mám a velice ji doporučuji! S PHP teprve začínám, ale podle toho obsahu jsem se naučil zatím dost!(Navíc už si dělám jednoduchý redakční systém)Je to dobrá kniha.
LUCAS
Profil *
zdravím vás. chtěl bych se zeptat, zda je tato kniha vhodná také pro úplné začátečníky, kteří s PHP nemají žádné zkušenosti. ptám se, protože jsem jedním z nich a zatím umím celkem slušně HTML a trochu i CSS, ale chtěl bych se naučit PHP, ale nevím jaká kniha by byla nejvhodnější
standag
Profil
určitě je vhodná pro začátečníky. jenom nejduležitější prvek - formuláře jsou až skoro vprostřed knihy. začatek je docela nudnej. já jsem přeskočil po první dvou kapitolách ke kapitole formuláře.
Ice
Profil *
pro zazatecnika na 100% nejni , moc okecavani a skoro zadny priklad na vyzkouseni. Radej Jiri Braza od grady.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0