Autor Zpráva
Anonymous
Profil *
Prosím poraďte...
flz
Profil
http://diskuze.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=15&topic=6 58
Hanz
Profil
flz
Nesouhlasím. Ta knížka není o MX 2004 (autor toho dotazu na to asi to důležité 2004 zapomněl dodat). I když může být také dobrá :o)

Anonymous
Takže pokud chceš knížku přímo o Flashi MX 2004 (ať už profesional) tak ti můžu jen doporučit Magický svět Macromedia Flash MX 2004. A jako duhou taky Flash MX 2004: Oficiální výukový kurz, ale pokud jsi ve Flashi celkově úplný začátečník tak podle mně nemá vůbec cenu kupovat si ani jednu z těch knížek co jsem jmenoval. Počítá se tam s alespoň malou znalostí Flashe.

Takže pokud jsi úplný začátečník tak se vykašli na verze Flashe. Kup si klidně něco o Flashi 5, MX nebo i třeba o tom MX 2004. Je to úplně jedno, protože základy jsou pořád stejné (jsou tam jen minimální rozdíly, které možná ani nepostřehneš).
flz
Profil
no, zrovna knihu o flash 5 by som neodporucal... koli actionscriptu

Nesouhlasím. Ta knížka není o MX 2004... ---> tomuto nerozumiem, ja tu knihu doma mam, a je o flashi :)
Hanz
Profil
flz
No, ale neprobírá novinky z Flashe MX 2004
flz
Profil
no, mas pravdu, je to na verziu MX (6), ale do 7 sa toho vela nezmenilo
Hanz
Profil
flz
No to už je jedno.
Anonymous
Profil *
jojo myslel sem 2004.
Hanz: dik za rady. zkusim
Scree
Profil *
Nejlepci knizka o Flashi je ta kterou si nekoupis:)Poradte mi nekdo nakej undregroundovej web, kde si ji muzu stahnout, prelouskat a smazat...diky
XXX
Profil
Scree
Pokud chces neco fakt umet, tak se rozhodne vyplati zainvestovat do dobre knihy. Ale dobra kniha je maloktera! 200 strankove knihy jsou o nicem, sice moc nestoji, ale cena odpovida obsahu. Taky bych driv nedal vic jak 300kc za knihu, ale ted vim, ze dat litr za knihu se rozhodne vyplati. Doporucuju rozhodne nejlepsi knihu o Flashi u nas, teda pokud nechces delat jenom bannery, ale i programovat a tou je tato a koupis ji tady
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0