Autor Zpráva
tanned88
Profil
Chtěl bych se zeptat, zda by někdo nemněl knihu CSS Hotová řešení (použitou/levnější) nebo zda by my někdo nedoporučil knihu o CCS ale pro silně pokročilé, poněvadž ty základy znám (prostě aby tam nebylo" vložte si na svou stránku toto:<link rel="stylesheet" type="text/css" href="css/styl.css" />" ) ale něco o stylovaní seznamů, flexibilní pozicování apod.
Johnik
Profil
Jako první bych hledal knihy o CSS. :)
Nox
Profil
Jako první bych doporučoval něco o češtině
Nevím, jestli je stylování seznamů silně pokročilé, každopádně i na netu je návodů a tutoriálů spousta, pohledej
tanned88
Profil
super(trapas)
Falcon
Profil
Knihi o CCS
To ma dostalo :D
Skús pohľadať niečo na Cpress je tam veľa zaujímavých a poučných kníh alebo ešte lepšie tutorialy na nete :)

Moderátor Mistr: Již jsem titulek tématu upravil.
panhuhu
Profil
prej knihi o CCS :) ...

Moderátor Mistr: Již jsem titulek tématu upravil.
Bubák
Profil
tanned88
Neměj mi to za zlé, ale na tvém místě bych hledal něco pro začátečníky, nebo pro mírně pokročilé, protože jediné co znáš, je propojení CSS se stránkou.

něco o stylovaní seznamů
Seznamy se stylují úplně stejně, jako vše ostatní, jen mají jiný výchozí styl :o)

Pokud hledáš něco hotového, koukni na http://css.interval.cz/ Pokud tam bude odkaz na původní zdroj, tak si příslušný článek přečti.
izual
Profil
Mam kamose a ten rikal ze na intervalu sou o CSS sami blafy, prej je to stary nejmin 5 let a nebo to CSS neumi.
panther
Profil
izual
Mam kamose a ten rikal ze na intervalu sou o CSS sami blafy
super, jedna paní povídala. Máš konkrétní příklad nějakého „blafu“?
Bubák
Profil
http://css.interval.cz/clanky/trisloupcovy-fixni-layout-se-stejnou-delkou-panelu/
Hned první odstavec. Ale netvrdil bych si tvrdit, že „na intervalu sou o CSS sami blafy“.
Chamurappi
Profil
Reaguji na izuala:
prej je to stary nejmin 5 let
Ono se za posledních pět let moc věcí nezměnilo.

nebo to CSS neumi
Nerozumím.


Reaguji na tanned88:
Tebou zmíněná kniha existuje i ve variantě s „CCS Hotová řešení“ na hřbetu :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

 

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0