« 1 2 »
Autor Zpráva
Mistr
Profil
Oba dva Windowsy jsou CZ OEM

Jaký je v nich rozdíl? Co obsahuje Professional navíc oproti Home Edition?

Díky za info
DoubleThink
Profil *
Home je osekaná verze Professional.

Jsou tam uměle umrtveny hlavně tyto funkce:

* pokročilé nastavení uživatelských práv
* přihlašování do domény
* vzdálená plocha
* podpora více procesorů
Mistr
Profil
A jaké to má hardwarové nároky - tedy ten Home Edition?
DoubleThink
Profil *
Prakticky stejné
Mistr
Profil
Prakticky stejné

Což znamená?
thingwath
Profil
Že v tom není rozdíl.
Mistr
Profil
Že v tom není rozdíl.

To jsem pochopil, zas tak blbý nejsem. Mně se jednalo o to, jaké jsou hardwarové nároky na počítač, aby na něm mohly běhat Windows XP (konkrétně ty Home Edition, má-li to na celou věc nějaký vliv)
Dero
Profil
Deset sekund hledání: http://help.isu.edu/disppage.php?doc_id=381&cat_id=24
Mistr
Profil
Dero

Dík, kdybys byl (nádherná) holka, poslal bych Ti pusu... :o)))
Dero
Profil
... } else { break; die(); exit(0); }

?

:o)
DoubleThink
Profil *
V každém případě - pracovat v XP s konfigurací slabší, než 1GHz CPU, 512MB RAM, 20GB HDD, hraničí s masochismem.
Mistr
Profil
DoubleThink

V tom případě jsem masochista:
Pentium II 300 MHz CPU
128 MB RAM
disky 4 a 8 MB
Mistr
Profil
disky 4 a 8 MB
Ty hodnoty u disků jsou samozřejmě v gigabajtech. :-)
Dero
Profil
Kdepak masochista... chudák! Budeš si rvát vlasy při swapování. :o)
Mistr
Profil
Dero
při swapování
To bych nejdřív musel vědět, co to je. :-)
Dero
Profil
Natahování dat z dočasného úložiště na disku zpět do operační paměti. Těch stoosmadvacet, když to přeženu, si sežere sám systém. Aplikace utřou. :o)
Mistr
Profil
To bych tady snad ani neměl zminovat, že na jednom počítači mi jede Windows XP Professional CZ na RAMce o velikosti 64 MB...
Dero
Profil
Ne, neříkej to!

Dělá se mi mdlo. :o)
Mistr
Profil
Mdlo, ještě že nejsem u Tebe! Nevím, kdo by mi pak čistil oblečení, když už by Ti bylo opravdu hodně mdlo...
Dero
Profil
No, jisté je, že rozhodně ne já. Protože já bych o-mdlo-el. :o)
Mistr
Profil
To by to tady pak vypadalo...
japlavaren
Profil
No, ja som skúšal XP profesi na 100MHZ s neviem akou ram, ale 64-ka to určite nebola. Dlho sa to načítavalo a riadne sekalo. Ale išlo (to máš za podpichovanie DERO!!).

JA

PS: Váš počítač zaznamenal zmenu polohy kurzoru. Aby sa zmeny prejavili musí sa počítač reštartovať. Pokiaľ chcete počítač reštartovať, kliknite na OK v spodnej časti okna :-)

Váš počítačnezistil žiadnu pripojenú klávestnicu, pokiaľ chcete opakovať hľadanie stlačte Enter:-)
DoubleThink
Profil *
na jednom počítači mi jede Windows XP Professional CZ na RAMce o velikosti 64 MB...

Ufff - to's už musel spouštět instalaci s parametrem pro ignoraci minimální konfigurace ne?
Anonymní
Profil *
Je pravda že Windows XT podporuje CPU 8088 se 640KB RAM a 20MB diskem :-) ?
Kráťa
Profil
Mě chodí XP na Celeronu 700 MHz a 192 RAM. Žádné letadlo to není, ale dělat se docela dá. Hry a náročné aplikace neprovozuji.
Mistr
Profil
Kráťa
A filmy si pouštíš? Pokud ano, jde se na to koukat? Při Tvé konfiguraci již asi ano, viď?
Kráťa
Profil
Mistr
občas, málo, v BS Playeru, necuká se to. Ale nějaké ty poslední DivX nejdou rozumně posunovat, či pustit rychleji.
error414
Profil *
Ja ma athlon 2800+ 512ram,
R9800pro, a ty XP jedou o krapet rychleji nez na mem starem PII 400, 192MB ram, Ati rage pro 4mb,

Nemohu pouzivat interpunkci protoze nemam nainstalovane ceske prosterdi
Rob
Profil
Váš počítač zaznamenal zmenu polohy kurzoru. Aby sa zmeny prejavili musí sa počítač reštartovať. Pokiaľ chcete počítač reštartovať, kliknite na OK v spodnej časti okna :-)

Váš počítačnezistil žiadnu pripojenú klávestnicu, pokiaľ chcete opakovať hľadanie stlačte Enter:-)



To mi připomíná logiku Windows
karel
Profil *
a neda mi si nerypnout :)
rob:
myslim, ze kdybys pracoval jinde nez ve windows, na svych strankach bys nepouzival
<META HTTP-EQUIV="content-type" CONTENT="text/html; charset=windows-1250">
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0