Autor Zpráva
Havranek
Profil *
Mám tady běžící LED display SIGMA ASC 333
má to dálkové ovládání a konektor pro propojení s RS232
a chci to připojit k PC
dokumentace mlčí a výrobce jsem nikde nenašel, dodáva se to
do MACRO.
Nevíte někdo o tom více ?
Havranek
Profil
Mám tady běžící LED display SIGMA ASC 333
má to dálkové ovládání a konektor pro propojení s RS232
a chci to připojit k PC
dokumentace mlčí a výrobce jsem nikde nenašel, dodáva se to
do MACRO.
Nevíte někdo o tom více ?


(jeste jednou s odpovedi na mejl)
Gekon
Profil
No, to nevím... že by přes LPT?
davecathy
Profil *
mám ten samý problem
v.michel
Profil *
Mám taktéž display SIGMA ASC 333, bohužel s připojením nepomohu...
A pokud by mohl pomoci někdo mně:
Při pokusu o programování to žádá nějaké čtyřmístné heslo. Neví někdo, co a jak??? Zkoušela jsem různé varianty (0000, 1234 atd...) a nic!!!
Anonymní
Profil *
Prosím,někoho zda někdo nemá podrobný návod.Strtil jsem ho,a nemužu to spustit.Děkuji všem kdo se ozve.[img][/img]Text odkazuText odkazu
Slon
Profil *
Kdosi psal o potřebu dálkového ovládání, je to tři měsíce co jsem ho hodil do smetí. Nedávo jsem dostal vyřazený, vadný panel "SIGMA". Večer na silvestra jsem ho opravil. Teď jsem sehnal další dálkové a snažím se ho ovládat, zase nemám návod. Svíti mě stále "PASWORD". Tohle jse řešili v práci, ale nevyřešili. Napadlo mě vymazat pamět. Stáhl jsem ji do počítače, (paměť lze mazat jen ultrafialovým světlem) což není ta pravá pro programování - ROM (generátor znaků). Je tam asi baterka pro zálohování
Slon
Profil *
Omlouvám se za přerušení. Odpojím ji krátce a uvidím jestli jse dostanu dál. U satelitů a televizorů jsou někdy zrušení tohoto hesla uvedeno na poslední straně. Některé firmy to mají v servisním módu který je určen pro opraváře. Jsou to čtyřciferná čísla nebo "Grundig" má písmeno. Tohle se dozvíte na školení opravářú, čísla nebudu uvádět. Pro nezasvěceného není možno bez příslušných informací heslo prlomit. Toto by Vám měl zdělit dovozce. Když jsem se setkal poprvé s touto vlastností, velice pečlivě jsem studoval návod a nic, vrátil se panel bez opravy. Nevím jestli je v záručním listu uveden dovozce který by měl udělat dotaz u výrobce a Vám pomoci. Zdravím a jdu na tu pamět.
LOVEC
Profil *
Mám panel SIGMA AS 226, šlape jak hodinky už přes rok. Nevím, jak se liší od ASC 333, pokud bych mohl poradit, zkusím.

Momentálně sháním panel pro denní světlo, snad i trošku větší...

LOV
flz
Profil
OT: len zo zaujimavosti, mohli by ste mi poslat link kde uvidim co to vlastne ten svetelny panel je? skusal som googlit, ale ziaden obrazok som nenasiel
Columbo
Profil *
Já už taky mám Sigma 226, ale potřeboval bych ještě jeden. Nevíte někdo, kde ho mám sehnat? Makro už je prázdný...
Havranek
Profil
Ja uz jsem svuj panel prodal...
Havranek
Luděk
Profil *
Sigma ASC 333: mám také panel ASC333, taky problém PASSWORD a nic nejde, pouze demo text, uvnitř je baterie 3V lithium pro napájení RAM, je divné že i po vyndání baterie a zkratování na desce se heslo nevymaže, žádná EEPROMka tam není pouze EPROM, která se maže UV, tj. uživatelské texty tam rozhodně nebudou uloženy... prostě nevim co s tim... Koupim ale i rozbitý, nejdražší jsou ty LED panely, kdybych měl více kusů, už se mi vyplatí vymyslet vlastní logiku ovládání... kdyby tedy měl někdo návod/věděl jak obejít PASSWORD... ozvěte se mi na elektromaniak@volny.cz díky všem
Martty
Profil *
Prosím pošlete mi někdo návod ..nebo odkaz na email djmartty@seznam.cz ...mockrát vám děkuji, nevím si bez něj rady....
Marwin02
Profil
Dobry den nemate nekdo ovladaci program na PC na netu sem ho nikde nenasel,nefunguje mi na ovladaci jeden sloupec tak bych chto chtel skusit pres komp,pisnete kdyztak na icq 273672299.dekuji
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0